Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
24.04.2019

Bültene ait dosyalar

Minikler Forum Mersin'in 23 Nisan'a özel eğlenceli atölye çalışmalarında buluştu
 
Mersin'in alışveriş ve eğlence merkezi Forum Mersin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında miniklere özel eğlenceli atölye çalışmalarına ev sahipliği yaptı. 20 – 23 Nisan tarihleri arasında Forum Mersin'i ziyaret eden çocuklar, ücretsiz gerçekleştirilen atölyelerde hem el becerilerini geliştirdi hem de coşkulu bayram kutlamalarına katılma imkanı buldu.
 
Yıl boyu kaliteli ve keyifli etkinlikler sunan Forum Mersin, minik misafirlerini 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na özel gerçekleştirdiği atölye çalışmalarında ağırladı.

20 – 23 Nisan 2019 tarihleri arasında 5-12 yaş çocukların ücretsiz katılımına açık düzenlenen atölyeler Atatürk imzalı fotoğraf çerçevesi ve makrome anahtarlık tasarımından tişört boyamaya dek pek çok keyifli çalışma sundu. Atölyelere yoğun ilgi gösteren minikler, bayram coşkusunu Forum Mersin'de doyasıya yaşadı.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
www.forummersin.com
https://www.facebook.com/forummersinavm
https://twitter.com/forummersinavm
https://www.youtube.com/user/ForumMersinAVM

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.