Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
27.03.2019

Bültene ait dosyalar

Minikler Forum Aydın sahnesinde

Ticaret Odası İlkokulu öğrencilerinin sahneleyeceği “Kitapların Dünyası” isimli oyun, 28 Mart Perşembe günü saat 13.00'te Forum Aydın sahnesinde izleyicilerle buluşacak.

Aydınlıların buluşma noktası Forum Aydın, 28 Mart 2019 Perşembe günü saat 13.00'te Ticaret Odası İlkokulu'ndan minik tiyatrocuları ağırlayacak. Kütüphaneler Haftası'na özel sahnelenecek “Kitapların Dünyası” isimli tiyatro oyununun ardından çocuklar kitap okuma etkinliği de gerçekleştirecek.

Bu keyifli oyunu izlemek ve minik tiyatrocuları alkışlamak isteyen herkes, Forum Aydın'a davetli!

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.