Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
29.05.2018

Bültene ait dosyalar

Minik ressamlar Forum Erzurum'da ödüllerini aldı
 
Erzurum ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Erzurum'un bu yıl “Sağlıklı Yaşam” temasıyla düzenlediği 23 Nisan resim yarışmasının kazananları belli oldu. 400 çocuğun katıldığı yarışmada yaş gruplarının birincileri, 26 Mayıs'ta Forum Erzurum'da gerçekleştirilen törende ödüllerini teslim aldı.
 
Alışveriş, sinema, lezzet ve eğlenceyi aynı çatı altında buluşturan Forum Erzurum'un her yıl çocuklar tarafından heyecanla beklenen 23 Nisan resim yarışması sonuçlandı. 21-22 ve 23 Nisan 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen, “sağlıklı yaşam için ne yapmalıyız” temalı yarışmaya 5-8 ve 9-12 yaş gruplarında toplam 400 çocuk katıldı. Forum Erzurum'un Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, T.C. Sağlık Bakanlığı Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Erzurum İl Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleştirdiği yarışmanın ödül töreni, 26 Mayıs 2018'de Forum Erzurum'da gerçekleştirildi.

Forum Erzurum 23 Nisan resim yarışması kapsamında her iki yaş kategorisinde seçilen birincilere Apple markalı iPad tablet, ikincilere bisiklet ve üçüncülere de 200 TL değerinde Forum Erzurum çocuk oyun alanı kartı hediye edildi.
Hediye kazanan minikler şöyle sıralanıyor:

5-8 yaş grubu birincisi Fuat Terzi, ikincisi Zehra Yılmaz, üçüncüsü ise Sümeyye Küçük oldu. 5-8 yaş grubu mansiyon ödülleri Ela Melis Selimoğlu ve Taha Yiğit Muhaciroğlu'na verildi.

9-12 yaş grubunda ise birinci Tubanur Türkan, ikinci Melike Kübra Çakar ve üçüncü Hira Özbaş olarak belirlendi. 9-12 yaş grubu mansiyon ödülleri Arda Kağan Yılmaz ve Berat Akyüz'ün oldu.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.