Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
26.01.2019

Bültene ait dosyalar

Minik Öykü için dayanışma büyüyor “Umut Ol, Donör Ol” hareketine Forum Bornova da katıldı
 
İzmirli lösemi hastası 3,5 yaşındaki Öykü Arin'in hikâyesi tüm Türkiye'de duyarlı vatandaşları harekete geçirdi. Forum Bornova 26-27 Ocak tarihlerinde Öykü ve tüm lösemili çocuklar için kök hücre bağışı etkinliği düzenleyecek.
 
Türkiye'de on binlerce gönüllü Antalya'da tedavisi süren minik Öykü için harekete geçti ve “Umut Ol, Donör Ol” kampanyasını başlattı. Harekete destek veren Forum Bornova, 26-27 Ocak tarihlerinde tüm ziyaretçilerini kan bağışına çağırıyor.
 
Kızılay işbirliğinde yapılacak kök hücre bağış etkinliği kapsamında görevliler, Forum Bornova'da iki gün boyunca 12.00-20.00 saatleri arasında Öykü Arin ve tüm lösemili çocuklar için kan bağışı kabul edecek.
 
Öykü'nün hikâyesi ve yardım kampanyası hakkında detaylı bilgiye www.oykuarineumutol.com isimli internet sitesi veya @oykuarineumutol isimli sosyal medya hesaplarından ulaşılabiliyor.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm 
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.