Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
16.04.2019

Bültene ait dosyalar

Minik fotoğrafçılar Gordion'da buluşuyor
 
Ankara'nın gözde alışveriş merkezi Gordion AVM, bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında çocuklara keyifli bir deneyim imkanı sunuyor. 19 – 23 Nisan tarihleri arasında Gordion'u ziyaret eden minikler ücretsiz temel fotoğraf eğitimi alarak gerçekleştirilecek atölye çalışmalarında kendi çektikleri fotoğraflar için özel çerçeveler tasarlama fırsatı yakalayacak.
 

Misafirlerini yıl boyu cazip fırsatlar, yepyeni trendler ve pek çok keyifli etkinlik sunan Gordion AVM, minik misafirlerini 23 Nisan coşkusuna yakışır bir etkinlikte ağırlayacak. 19 – 23 Nisan 2019 tarihleri arasında 5 – 12 yaş çocukların ücretsiz katılımına açık olarak gerçekleştirilecek Minik Fotoğrafçılar etkinliği, çocuklara yepyeni bilgilerin yanı sıra keyifli bir atölye çalışması da sunuyor.
Etkinliğe katılan çocuklar fotoğrafçı yeleklerini giyerek profesyonel fotoğrafçılardan temel fotoğrafçılık eğitimi alacak ve Gordion AVM içinde belli noktalara yerleştirilmiş objeleri fotoğraflayacak. Etkinlik kapsamında gerçekleştirilecek atölye çalışması, miniklere çektikleri fotoğrafları koyabilecekleri ahşap çerçeveleri tasarlama ve hazırlama imkanı da sunacak. Çocukların çektiği fotoğraflar ayrıca alışveriş merkezi içinde de sergilenecek.

19-23 Nisan tarihleri arasında çektikleri fotoğrafları #Benim23Nisanım etiketiyle sosyal medyada paylaşan çocuklar arasından en beğenilen 10 fotoğraf seçilecek ve yetenekli minikler, içinde 100'er TL yüklü Gordion Card hediyesinin sahibi olacak.

Çocuklara küçük yaştan itibaren sanatla bilimin mükemmel bir birleşimi olan fotoğrafçılığın temellerini öğretmeyi ve onlara farklı bakış açıları kazandırarak yeni bir dünyanın kapılarını aralamayı hedefleyen etkinliğe katılmak isteyen tüm çocuklar, Gordion AVM'ye davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.gordion-avm.com/
https://www.facebook.com/GordionAVM
https://twitter.com/ilovegordion
http://instagram.com/gordionlife

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.