Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
07.08.2018

Bültene ait dosyalar

Merve Özbey'in coşkulu performansı Forum Bornova'nın geleneksel yaz akşamı konserlerine damgasını vurdu

İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova'nın yaz akşamlarına keyif katan canlı müzik etkinlikleri kapsamında 4 Ağustos Cumartesi günü sahne alan Merve Özbey, izleyenlere benzersiz bir yaz akşamı yaşattı. Canlı akustik performans eşliğinde hem meşhur şarkılarını hem de farklı sanatçılara ait popüler eserleri seslendiren Özbey, Forum Bornova ziyaretçilerinden tam not aldı.

Sevilen şarkıcı Merve Özbey, geleneksel yaz akşamı konserleri kapsamında 4 Ağustos Cumartesi günü saat 21.30'da Forum Bornova'da sahne aldı. “Duman”, “Helal Ettim”, “Yaş Hikayesi”, “Topsuz Tüfeksiz” gibi pek çok hit şarkısı bulunan ünlü sanatçı Merve Özbey, pek çok ünlü eseri akustik performansıyla sunarak Forum Bornova ziyaretçilerine coşkulu bir yaz akşamı yaşattı.

Forum Bornova'nın Simge Sağın, Fettah Can ve Merve Özbey gibi isimleri çok özel akustik performanslar eşliğinde ziyaretçileriyle buluşturduğu geleneksel yaz akşamları konserlerini takipte kalın!


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr  

http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.