Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
18.01.2018

Bültene ait dosyalar

Masallar Ülkesi yarıyıl tatilinde Forum Erzurum'da 

Erzurum ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Erzurum, yarıyıl tatilinde minik misafirlerini Masallar Ülkesi'nde ağırlayacak. 20-28 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek Masallar Ülkesi etkinliğinde, Forum Erzurum'un minik misafirleri en sevilen masal kahramanlarıyla keyifli anlar yaşayacak.
 
Alışveriş, sinema, lezzet ve eğlenceyi aynı çatı altında buluşturan Forum Erzurum, minik ziyaretçilerine yarıyıl tatilinde masal tadında bir sürpriz hazırladı. 20-28 Ocak 2018 tarihleri arasında Forum Erzurum'a kurulacak olan özel etkinlik alanında, Pinokyo, Rapunze, Karga ve Tilki gibi ünlü masalların kahramanlarıyla tanışma fırsatı yakalayacak olan çocuklar, her gün 14.00- 19.00 saatlerinde ücretsiz gerçekleştirilecek sahne gösterileri ve atölyelerle tatilin tadını çıkartacak.
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.