Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
17.04.2017

Bültene ait dosyalar

“Maşa ile Koca Ayı” Forum Ankara Outlet'te minik ziyaretçileri ile buluşuyor
 
6 gün boyunca Forum Ankara Outlet'te şarkı ve oyunlarla dolu sahne gösterilerini sergileyecek “Maşa ve Koca Ayı” karakterleri, çocuklar ile ailelerine keyifli bir gün yaşatacak.
 
Ankara'nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara Outlet'in çocuklar ve aileleri için düzenlediği aktiviteler Nisan ayında da devam ediyor. 22-27 Nisan 2017 tarihlerinde saat 13.00 – 18.00 saatleri arasında 23 Nisan Çocuk bayramı dönemine özel, ünlü çizgi karakterler “Maşa ve Koca Ayı” özel gösterileri ile 6 gün boyunca Forum Ankara'da olacak.
 
Maşa adında küçük bir kız ile sirkten emekli Mişka adında bir ayı arasında geçen maceraları konu edinen, “Maşa ile Koca Ayı” şarkı ve oyunlarla dolu sahne gösterilerini sergileyecek. Ücretsiz olan bu etkinlikle çocuklar aileleri ile birlikte keyifli bir gün geçirme fırsatı yakalayacak.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forum-ankara.com
https://www.facebook.com/forumankaraavm
https://twitter.com/forumankaraavm
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.