Haberler / GittiGidiyor Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
26.04.2019

Bültene ait dosyalar

MarTech Awards'tan GittiGidiyor'a birincilik ödülü
 
Türkiye'nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor, hayata geçirdiği Google Reklam Paketi ile MarTech Awards'da “En İyi MarTech Ekosistemi Kullanımı” ödülünün sahibi oldu. Türkiye'de bir ilk olan reklam paketi, GittiGidiyor'da işlerini büyütmek isteyen tüm satıcı ve KOBİ'lere daha fazla kullanıcıya ulaşma ve görünürlüklerini artırma fırsatı sunuyor.
 
Pazarlama için faydalanılan teknolojileri, bu teknolojilerin yaratıcı ve etkili kullanımını ödüllendirmek üzere düzenlenen MarTech Awards'ta ödüller sahiplerini buldu. Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen ve 5 ana kategori altında 41 alt kategoriden oluşan MarTech Awards'ta Türkiye'nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor Google Reklam Paketi ile “En İyi MarTech Ekosistemi Kullanımı” kategorisinde birincilik ödülünü kazandı.
 
GittiGidiyor'un Türkiye'de bir ilke imza atarak hayata geçirdiği Google Reklam Paketi, GittiGidiyor aracılığıyla işlerini büyütmek isteyen tüm satıcı ve KOBİ'lere, daha fazla kullanıcıya ulaşma, görünürlüklerini ve satışlarını artırma imkânı sağlıyor. 
 
“Satıcılarımıza satışlarını artırma olanağı sunuyoruz”
Google Adwords reklamlarının önemli bir pazarlama aracı olmakla birlikte stratejik bir planlama gerektirdiğini belirten GittiGidiyor Pazarlama Direktörü Feyza Dereli Fedar, “Bu projeyle satıcılarımıza kolaylık sağlıyor, satıcılarımızın Google reklam arayüzüne girmeden GittiGidiyor'dan pratik bir şekilde Google Alışveriş Reklamları'nda yer almasını sağlıyoruz” dedi. Bu kapsamda Google Reklam Paketi ile satıcıların daha fazla potansiyel kullanıcıyla buluşmalarına ve satışlarını artırmalarına destek olduklarının altını çizen Fedar, Türkiye'de bu uygulamayı ilk kez satıcılara sundukları ve bu ödülü almaya hak kazandıkları için mutlu olduklarını ifade etti.
 
GittiGidiyor Google Reklam Paketi'nden nasıl yararlanılır?
  • Reklam hizmetinden yararlanmak için GittiGidiyor'da “Bana Özel” sayfasından Google Reklam Paketi satın alınabiliyor. Belirlenen reklam bütçesine, listelenen ürün modeli ve sayısına göre en uygun paketi GittiGidiyor'dan seçip almak mümkün.
  • Google arama motorunda ürünleri arayan kişilere Google Reklam Paketi sayesinde görünürlük sağlanıyor. Satıcılar böylelikle ürünlerine daha çok ziyaret alarak satışlarını artırıyor.
  • Google Reklam Paketi harcamalarına ilişkin performans raporlarına “Bana Özel” sayfasından ulaşılarak reklam performansı takip edilebiliyor.
 İlgili Kişi:       
Ayşe Ekin Gündüz
Marjinal Porter Novelli               
0212 219 29 71
ayseg@marjinal.com.tr

GittiGidiyor hakkında
2001 yılında kurulan ve Türkiye'nin ilk online pazaryeri olan GittiGidiyor, 2011 yılında global e-ticaret devi eBay'in çatısı altına girdikten sonra sektördeki öncü konumunu daha da güçlendirdi. 23 milyon kayıtlı kullanıcısı bulunan GittiGidiyor, avantajlı fiyatlarla milyonlarca ürüne ev sahipliği yapan; bireysel satıcılar, KOBİ ve büyük işletmelerin mağaza açıp işlerini büyüttüğü güvenli bir alışveriş platformudur. 50 kategoride 15 milyon ürün çeşidiyle farklılaşan GittiGidiyor, ödemeleri %100 güvence altına alan ödeme-onay sistemi “Sıfır Risk” kullanır. Saniyede 1 ürünün satıldığı site, 9 milyon kez indirilen mobil uygulamalarıyla ve mobil cihazlara uyumlu alışveriş ekranlarıyla satışının %50'sini mobilden gerçekleştirmektedir. GittiGidiyor, Great Place to Work tarafından belirlenen Türkiye'nin En İyi İşverenleri-2018 listesinde 1'inci olmuştur. www.gittigidiyor.com
 

 
 


  Share  Paylaş
GittiGidiyor
Hakkında
İnternetten alışverişin güvenilir ismi GittiGidiyor, 2001 yılından bu yana 11 milyondan fazla kişiyi bir araya getiriyor. GittiGidiyor’da aklınıza gelebilecek her şeyi kolaylıkla bulabilir, hem bireysel satıcılardan alışveriş yapabilir, hem kendiniz satış yapabilir veya online dükkan açarak işinizi büyütebilirsiniz. Kurumsal firmaysanız, GittiGidiyor’da resmi mağazanızı açabilir, satışlarınızı buradan yönetebilirsiniz. Cep telefonu ve tablet uygulamalarımızla ise alışverişe istediğiniz yerden devam edebilirsiniz. Güçlü potansiyeli ve güvenli ödeme sistemi Sıfır Risk ile dünyanın en büyük pazar yeri eBay’in dikkatini çeken GittiGidiyor, 2011 yılında eBay’in satın almasıyla birlikte, global eBay’in Türkiye iştirakı (eBay Türkiye) oldu. Türkiye’de internetten alışverişi güvenilir ve keyifli hale getiren GittiGidiyor, kullanıcılarına hayran kalacakları deneyimler yaşatmaya