Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
19.05.2017

Bültene ait dosyalar

 
Marmara Forum'un “Kristal Kamera”sı bu yıl Selçuk Yöntem, Nebahat Çehre ve Cihan Ünal'a emanet
 
Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Marmara Forum Kristal Kamera Kısa Film Yarışması, Selçuk Yöntem ve Nebahat Çehre'yi Türk televizyonlarının unutulmaz yapımı Aşk-ı Memnu'dan sonra ikinci kez, aynı projede buluşturdu. Yarışmanın bu yılki jüri kadrosunda Yöntem ve Çehre'nin yanı sıra Cihan Ünal, Mustafa Büyüksipahi ve Selçuk Kaya da bulunuyor.
 
Marmara Forum tarafından bu yıl ikincisi gerçekleştirilen üniversiteler arası kısa film yarışması Kristal Kamera, jüri üyeleriyle dikkat çekiyor. Nebahat Çehre, Cihan Ünal, Selçuk Yöntem, Mustafa Büyüksipahi ve Selçuk Kaya'nın jüri üyeliğini üstlendiği yarışma, sinema sektörünün kamera arkasının kapılarını, üniversite öğrencileri için aralıyor. Kristal Kamera'nın jürisinden en yüksek puanı alacak beş kısa filmin yönetmenleri, beş farklı ünlü isimle tekrar kısa film çekme fırsatını elde edecek.
 
Jüriye bu yıl katılan Selçuk Yöntem, “Bu kadar özel bir projenin içinde yer aldığım için çok mutluyum” derken, Nebahat Çehre projeyle ilgili  şunları söylüyor: “Geçtiğimiz yıl başarılı bir şekilde tamamladığımız projemize bu yıl sevgili Selçuk Yöntem de dahil oldu.  Aşk-ı Memnu'dan sonra ilk kez bir aradayız. Geleceğin yönetmenlerini birlikte yönlendirmeye çalışacağız.” Bir diğer jüri üyesi Cihan Ünal ise Kristal Kamera hakkındaki görüşlerini şöyle ifade ediyor: “Projemiz artık gelenekselleşti. Başarısı, kendi sınırlarını aşarak Avrupa'da da büyük ses getirdi. Bu yıl bizim için uzun bir maraton olacak. Sinemamızın duayen isimleriyle bir arada olmak, aynı projede yer almak büyük keyif.”
 
1 Eylül 2017'ye dek başvuruya açık olan yarışma hakkında daha detaylı bilgi için: http://www.kristalkamerakisafilm.com/
  
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.marmara-forum.com.tr/
https://www.facebook.com/marmaraforum
https://www.instagram.com/marmaraforum/
https://twitter.com/MarmaraForum
https://www.youtube.com/channel/UC_kVnvCNEc0qAHS9Ps-kOIA
https://tr.pinterest.com/marmaraforum/
 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.