Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
11.08.2017

Bültene ait dosyalar

Marmara Forum'dan bir ilk:
Eylül ayında tüm çocuklar “Da Vinci Learning: Keşif Ekspresi” ile tanışmaya davetli!

İstanbul'un alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Forum, çocukların gelişimine katkısı olacak hem eğlenceli hem de eğitici etkinlikler alanında bir ilke imza atıyor. Eylül ayı boyunca Marmara Forum'un ev sahipliği yapacağı “Da Vinci Learning: Keşif Ekspresi” etkinliği, arkeoloji, işlevsel sanat, robotik, fizik, kimya ve mühendislik alanlarında düzenlenen atölyeleri, profesyonel eğitmenler eşliğinde ilk kez çocuklarla buluşturacak.
 

Marmara Forum'un çocukların sanat ve bilim gibi alanlara olan ilgisini ve eğilimini artırmak amacıyla düzenlediği, dünya üzerinde 100 ülkede 16 farklı versiyonla yayın yapan Da Vinci Learning'in özel konsepti Keşif Ekspresi etkinliği, Eylül ayı boyunca 6 – 12 yaş arası tüm çocukların katılımına açık olacak.
İlk atölyesi 8 Eylül 2017 Cuma günü gerçekleştirilecek olan Keşif Ekspresi, 9-10, 16-17, 23-24 Eylül ve 30 Eylül - 1 Ekim hafta sonlarında minik ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek. Okula dönüş stresini eğitici ve eğlenceli bir etkinlik ile yenmek isteyen tüm çocuklar, eylül ayı boyunca “Da Vinci Learning: Keşif Ekspresi”ni deneyimlemek üzere Marmara Forum'a davetli.

Detaylı bilgi için:
www.marmaraforum.com.tr
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
https://www.facebook.com/marmaraforum
https://www.instagram.com/marmaraforum/
https://twitter.com/MarmaraForum
https://www.youtube.com/channel/UC_kVnvCNEc0qAHS9Ps-kOIA
https://tr.pinterest.com/marmaraforum/


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.