Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
23.05.2018

Bültene ait dosyalar

 
Marmara Forum'dan bir ilk: “Basketbolun Geleceğine 3'lük Atış”
 
Marmara Forum 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda anlamlı bir proje başlattı. Hayata geçirilen “Basketbolun Geleceğine 3'lük Atış” projesiyle Bakırköy ilçe sınırlarında ilk kez bir lise nizami ölçülerde tasarlanmış, tam kapsamlı bir basketbol sahasına kavuşuyor.
 
Marmara Forum, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nda genç basketbol sevdalılarına gerçek bir basketbol deneyimi yaşatmak üzere yola çıkan ve bir ilk niteliğindeki “Basketbolun Geleceğine 3'lük Atış Projesi”ni duyurdu.
 
“Basketbolun Geleceğine 3'lük Atış” kapsamında Türkiye'nin büyük basketbol kulüplerinin altyapılarına oyuncu yetiştiren Florya Tevfik Ercan Anadolu Lisesi öğrencileri ekipmanlarından potalarına, formalarından tribünlerine kadar tamamen gerçek bir basketbol sahasında oynama imkânına kavuştu. Hazırlanan basketbol ekipmanları, Florya Tevfik Ercan Anadolu Lisesi'nde geleceğin yıldızlarıyla buluştu ve böylelikle Bakırköy ilçe sınırları içerisinde ilk kez bir lisenin öğrencileri nizami ölçülerde bir basketbol sahasında yeteneklerini geliştirme olanağıyla tanıştı. Projeyi anlatan özel bir kısa film de hazırlayan Marmara Forum, 19 Mayıs 2018 Cumartesi günü filmle beraber sosyal medya hesapları üzerinden projenin duyurusunu gerçekleştirdi.
 
Marmara Forum, bir yaşam merkezi olarak konumlandığı projelerinden biri olan “Basketbolun Geleceğine 3'lük Atış Projesi” kapsamında, Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün desteği ve yönlendirmesiyle, her yıl ilçede bulunan 3 okulun sahalarını yenilemeyi ve öğrencileri profesyonel ekipmanlarla buluşturmayı hedefliyor.

 
  
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71

ceylann@marjinal.com.tr
https://www.facebook.com/marmaraforum
https://www.instagram.com/marmaraforum/
https://twitter.com/MarmaraForum  
https://www.youtube.com/channel/UC_kVnvCNEc0qAHS9Ps-kOIA  
https://tr.pinterest.com/marmaraforum/

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.