Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
21.09.2018

Bültene ait dosyalar

 Marmara Forum'dan binlerce mil hediye!

İstanbul'un eğlence ve alışveriş merkezi Marmara Forum, Global Miles ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında ziyaretçilerine binlerce uçuş mili hediye ediyor. Aynı gün içinde 250 TL ve üzeri alışveriş yapanların anında mil kazanmaya başlayacağı bu özel kampanyadan faydalanmak isteyen herkes, kazançlı alışveriş keyfi için Marmara Forum'a davetli!
 
Her ay milyonlarca ziyaretçiyi ağırlayan İstanbul'un alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Forum, Global Miles ile işbirliği kapsamında binlerce uçuş mili kazandırıyor.

Aynı gün içinde 250 TL ve üzeri alışveriş yapan herkesin mil kazanacağı kampanya kapsamında, alışveriş tutarı arttıkça kazanılan miller de katlanıyor. 250 TL – 499.90 TL arasına 250 mil, 500 TL – 749,90 TL arasına 600 mil, 750 TL – 999,90 TL arasına 900 mil ve 1000 TL ve üzeri alışverişlere tam 1.250 mil kazandıran çok özel kampanya, stoklarla sınırlı.

Alışveriş keyfini seyahatlerinde kullanabileceği uçuş milleriyle eğlenceli ve kazançlı bir deneyime dönüştürmek isteyen herkes, Marmara Forum'a davetli!

Detaylı bilgi için: www.marmaraforum.com.tr

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
https://www.facebook.com/marmaraforum
https://www.instagram.com/marmaraforum/
https://twitter.com/MarmaraForum  
https://www.youtube.com/channel/UC_kVnvCNEc0qAHS9Ps-kOIA  

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.