Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
30.11.2017

Bültene ait dosyalar

Marmara Forum'da Paşabahçe rüzgarı esmeye başladı
 
Türkiye'nin köklü ve en sevilen ev dekorasyon markalarından biri olan Paşabahçe, İstanbulluların alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Forum'daki yeni mağazasını hizmete açtı. 28 Kasım'da Marmara Forum ziyaretçilerinin beğenisine sunulan mağaza, “Camda Dünya Mirası” özel koleksiyonunun yanı sıra, “Yaşam” ve “Butik” konseptli ürünleriyle meraklılarını bekliyor. 
 
Bünyesinde yer alan deneyim noktalarına Paşabahçe Mağazaları'nı da ekleyen Marmara Forum, bundan böyle cam, seramik, porselen, ahşap, çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanı sıra dekoratif koleksiyon parçalarının da aralarında bulunduğu binlerce Paşabahçe markalı ürüne ev sahipliği yapacak. Keyifli alışverişin yeni adreslerinden biri ve Paşabahçe'nin 47. mağazası olarak açılan yeni nokta, Selçuk Demirel, Behiç Ak, Bedri Rahmi Eyüpoğlu gibi ünlü sanatçıların fikir ve çizgilerini taşıyan “İmza” ve “Yansımalar” koleksiyonlarına ait seçili parçaları da ziyaretçilerle buluşturacak.
 
Modanın en yeni trendlerini, eğlenceyi, lezzeti ve yeni deneyimleri seçkin müşterilerine dünya ile aynı anda sunan, her yeni günü, herkes için heyecan dolu, taze bir başlangıca dönüştüren Marmara Forum, bir yenisini daha eklediği deneyim noktalarında ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
https://www.facebook.com/marmaraforum
https://www.instagram.com/marmaraforum/
https://twitter.com/MarmaraForum
https://www.youtube.com/channel/UC_kVnvCNEc0qAHS9Ps-kOIA
https://tr.pinterest.com/marmaraforum/

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.