Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
09.02.2018

Bültene ait dosyalar

Marmara Forum Çocuk Kulübü, Kasımpaşa Çocuk Evleri Sitesi'ndeki çocuklarla yeniden, el ele!
 
İstanbul'un alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Forum, Kasımpaşa Çocuk Evleri Sitesi'nden bir grup çocuğa daha kucak açtı. “Marmara Forum'da Mutlu 1 Gün” projesi kapsamında minikler, yarıyıl tatili süresince Marmara Forum'da gerçekleştirilen Da Vinci Learning Robotic Planet etkinliğinde ağırlandı.
 
Yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleriyle tüm çocuklara kucak açan Marmara Forum Çocuk Kulübü, Mavi Pusula Derneği (MAPUDER) işbirliği ile Kasımpaşa Çocuk Evleri Sitesi'nden gelen çocuklara unutulmaz bir gün yaşattı.
 
Uluslararası eğitim kanalı Da Vinci Learning'in Robotic Planet etkinliğine katılan çocuklar, profesyonel eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilen bilişim ve tekonoloji atölyelerini deneyimledi. Minik misafirlerine bilim ve eğlence dolu bir gün yaşatmak isteyen Marmara Forum Çocuk Kulübü, Cinemaximum ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında, çocukların tüm gününü dolu dolu geçirmesini sağladı.
 
Otuz beş çocuktan oluşan grup, atölye çalışmalarının ardından öğretmenler ve Mavi Pusula Derneği gönüllüleri eşliğinde Marmara Forum'da bulunan Carl's Jr'da bir yemek molası verdi. Günü Cinemaximum'da izledikleri eğlenceli filmle noktalayan çocuklar, tüm yaşıtları gibi tatilin tadını çıkartma fırsatı elde etti.

Marmara Forum Çocuk Kulübü düzenlediği “Marmara Forum'da Mutlu 1 Gün” projesiyle, mutlu nesiller yetiştirmeye katkıda bulunma ve bu kapsamda çocuklara fırsat eşitliği sağlama misyonunu devam ettiriyor. Kasımpaşa Çocuk Evleri Sitesi'nden bir grup çocuk, geçtiğimiz yılın ekim ayında yine Marmara Forum'da gerçekleştirilen eğlecenli ve öğretici aktivitelerin bir parçası olmuştu.

 
#HerZamanSeninYerin
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
https://www.facebook.com/marmaraforum
https://www.instagram.com/marmaraforum/
https://twitter.com/MarmaraForum
https://www.youtube.com/channel/UC_kVnvCNEc0qAHS9Ps-kOIA
https://tr.pinterest.com/marmaraforum/

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.