Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
17.10.2017

Bültene ait dosyalar

Marmara Forum Çocuk Kulübü, Kasımpaşa Çocuk Evleri Sitesi'ndeki çocuklarla el ele! 

İstanbul'un alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Forum, Kasımpaşa Çocuk Evleri Sitesi'ndeki çocuklarla öğretici ve eğlenceli bir etkinliğe imza attı.

Yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleriyle tüm çocuklara kucak açan Marmara Forum Çocuk Kulübü, Mavi Pusula Derneği (MAPUDER) işbirliği ile Kasımpaşa Çocuk Evleri Sitesi'nden gelen çocuklara bilim ve eğlence dolu bir etkinlik dizisi gerçekleştirdi.

Uluslararası eğitim kanalı Da Vinci Learning'in Keşif Treni etkinliğinde Arkeoloji, Fen Bilimleri, İşlevsel Sanat ve Robotik temalı atölyelerle buluşan minikler keyifli keşifler yaparak hem öğrendi hem de eğlendi.

Çocuklar sıcak ve samimi yemek arasının ardından günü Çılgın Hırsız 3 filmini 3D izleyerek keyifle tamamladılar.

Marmara Forum Çocuk Kulübü, devam eden etkinlikler ve sosyal sorumluluk projeleriyle mutlu nesiller yetiştirmeye katkıda bulunma misyonunu devam ettiriyor.  


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
https://www.facebook.com/marmaraforum  
https://www.instagram.com/marmaraforum/  
https://twitter.com/MarmaraForum  
https://www.youtube.com/channel/UC_kVnvCNEc0qAHS9Ps-kOIA  
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.