Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
04.10.2018

Bültene ait dosyalar

Marmara Forum Çocuk Kulübü, Çocuk Evleri Sitesi sakini miniklere “Mutlu 1 Gün” yaşattı
 
İstanbul'un alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Forum, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na bağlı Çocuk Evleri Sitesi'nde kalan bir grup çocuğu daha ağırladı. “Marmara Forum'da Mutlu 1 Gün” projesi kapsamında 30 Eylül 2018 Pazar günü gerçekleştirilen etkinlik, Haliç Üniversitesi Gönüllülük Kulübü işbirliğiyle organize edildi.
 
Yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleriyle tüm çocuklara kucak açan Marmara Forum Çocuk Kulübü, bu kez de Haliç Üniversitesi Gönüllülük Kulübü'yle yaptığı işbirliği kapsamında, Çocuk Evleri Sitesi'nden gelen çocuklara benzersiz bir gün yaşattı.
 
Marmara Forum Çocuk Kulübü tarafından gerçekleştirilen “Motorlu Robotik ve Kodlama 4.0” ve “Motorlu Robotik ve Kodlama 8.0” atölyelerine katılan çocuklar, Haliç gönüllüleri eşliğinde verdikleri yemek molasının ardından bilim ve eğlence dolu programlarına Cinemaximum ile gerçekleştirilen işbirliği kapsamında, Fındık İşi filmini izleyerek devam ettiler.
 
Katılımcı çocuklar “Marmara Forum'da Mutlu 1 Gün” projesi kapsamında tüm yaşıtları gibi okula dönüş döneminin tadını çıkartma fırsatı elde etti. Marmara Forum Çocuk Kulübü, düzenlediği “Marmara Forum'da Mutlu 1 Gün” projesiyle, mutlu nesiller yetiştirmeye katkıda bulunma ve bu kapsamda çocuklara fırsat eşitliği sağlama misyonunu devam ettiriyor. İki yıldır süren proje kapsamında Marmara Forum, bugüne dek 500'den fazla çocuğu misafir etti.

 
Gönüllülük kulübü hakkında:
Gönüllü üniversite öğrencilerinin girişimi ile kurulan Haliç Üniversitesi Gönüllülük Kulübü (Haliç Gönüllüleri), Haliç Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde faaliyet gösteren bir öğrenci sosyal sorumluluk topluluğudur. 2013'ün Aralık ayında faaliyete geçen kulüp, bünyesinde farklı üniversitelerden 900'ü aşkın gönüllüsü ile 15 farklı sürdürülebilir proje yürütmektedir. Haftanın her günü yüzlerce gönüllüsü ile projelerine devam eden öğrenciler, herkesten bu konularda daha duyarlı olmalarını isterken, kapılarının, gönüllü olarak projelerde yer almak isteyen herkese açık olduğunu dile getiriyorlar. 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
https://www.facebook.com/marmaraforum
https://www.instagram.com/marmaraforum/
https://twitter.com/MarmaraForum
https://www.youtube.com/channel/UC_kVnvCNEc0qAHS9Ps-kOIA
https://tr.pinterest.com/marmaraforum/

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.