Haberler / Manpower Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
06.02.2018

Bültene ait dosyalar

Manpower Türkiye yeni yatırımlarla büyümeye devam ediyor

Manpower Türkiye, küresel deneyimi ve bilgi birikiminden aldığı güçle, Türkiye'nin istihdam ihtiyaçlarına en yenilikçi çözümleri sunabilmek için şube ağını genişletmeye devam ediyor. Son olarak Gebze ve Çerkezköy organize sanayi bölgelerinde iki yeni şube açan Manpower Türkiye, özellikle endüstri bölgesinin mühendis, idari personel, üretim çalışanları ve destek eleman ihtiyaçları için seçme ve yerleştirme, dönemsel eleman tedariki ve geçici iş ilişkisi kurma çözümleri sunacak.
 
Yenilikçi iş gücü çözümlerinin öncüsü Manpower, ocak ayında açtığı yeni şubeleriyle Türkiye'deki yatırımlarını sürdürüyor. Organize sanayi bölgelerindeki sürekli ve değişken çalışan ihtiyacından yola çıkan Manpower Türkiye, son olarak Gebze Organize Sanayi Bölgesi ve Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'nde açtığı iki yeni şubesiyle hizmet vermeye başladı. Sürekli iş gücü kadar, geçici iş ilişkilerine en yoğun ihtiyaç duyulan bölgelerden biri olan Gebze ve Çerkezköy organize sanayi bölgeleri, Manpower'ın yeni şubeleriyle daha yenilikçi ve etkili istihdam çözümlerine kavuşacak. Dünya genelindeki en güncel istihdam trendlerinin nabzını tutan Manpower Türkiye, en yeni teknolojilerden ve küresel deneyiminden güç alan çözümleriyle bu iki bölgedeki kurumların en yakın iş ortaklarından biri olacak.
 
Manpower Türkiye Genel Müdürü Feyza Narlı konu hakkında şöyle konuştu: “Bugün hepimiz, tabiri caizse bir ‘yetenek devriminin' ortasındayız. Teknoloji, dijital transformasyon şirketleri hızla dönüştürürken, bu şirketlerin ihtiyaç duydukları yetenekler de hızla değişiyor ve artık aranılan yeteneği bulmak çok da kolay değil. Bu ortamda sürekli öğrenmeye açık ve kolay adapte olabilen insanlara yönelik talep gittikçe yükseliyor. Geçmişte onlarca hatta yüzlerce yıl süren dönüşümler, bugün göz açıp kapayıncaya kadar gerçekleşiyor ve sonucun ne olacağını da önceden kestirmek mümkün olmuyor. Şirketlerin ve çalışanların, dijital dönüşümün hem fırsatları hem de zorluklarıyla karşı karşıya olduğu bu günlerde, açtığımız yeni şubelerle işverenlere ve iş arayanlara en yenilikçi istihdam çözümlerini sunmak için çalışmaya devam edeceğiz. Koşullar ve ihtiyaçlar ne kadar değişirse değişsin, Manpower Türkiye olarak her zaman iş arayanların ve işverenlerin en büyük yardımcısı olmayı sürdüreceğiz.”

  
İlgili Kişi:       
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli 
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
ManpowerGroup™ Hakkında
ManpowerGroup™ (NYSE: MAN) 70 yılı aşkın süredir yenilikçi işgücü̈ çözümleri yaratan, dünyanın işgücü uzmanıdır. İşgücü̈ uzmanları olarak, her gün çok farklı iş ve sektörde 600.000'den fazla bireyi, kendilerine uygun iş pozisyonları ile buluşturuyoruz. ManpowerGroup çözümler yelpazesi, ManpowerGroup™ Solutions, Manpower®, Experis™ ve Right Management® – ile yetenek bulma, yönetme ve geliştirme için kapsamlı çözümler sunuyoruz. 80 ülke ve bölgede, 400.000'den fazla müşterinin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. 2016 yılında ManpowerGroup, art arda altı yıl Dünyanın En Etik Şirketlerinden biri seçilerek ve Fortune Dergisi tarafından En Çok Beğenilen Şirketler arasında gösterilerek, sektörün en çok güvenilen ve beğenilen markası olduğunu teyit etti. www.manpowergroup.com


  Share  Paylaş
Manpower
Hakkında
Manpower Inc., 1948'den günümüze işgücü çözümleri sunan bir dünya lideridir. Manpower’ın 82 ülkeye yayılmış 4.000 ofisten oluşan şube ağı, çok çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren küçük ve orta ölçekli işletmelerle dünyanın en büyük çokuluslu şirketlerinden oluşan 400.000 müşterisinin ihtiyaçlarını karşılamasını sağlamaktadır. 2003 yılından bu yana faaliyetlerini 7 şubesi ile Türkiye’de de sürdüren Manpower, şirketlere ve bireylere doğru karar verebilmeleri için kaynak sağlar, içgörü kazandırır; istihdam ve iş döngüsü sürecinin bütününü kapsayacak şekilde, seçme ve yerleştirme, dönemsel ve sözleşmeli personel temini, toplu işe alım, dış kaynak kullanımı ve yönetici araştırma alanlarında hizmet sunar. Manpower, toplam iş gücünde kalite ve verimliliği iyileştirerek üretkenliği artırmayı, maliyetleri düşürmeyi, böylece müşterilerinin başlıca ticari faaliyetlerine yoğunlaşabilmelerini sağlamayı hedeflemektedir. Türkiye pazarına sunduğu Manpower Professional markası altında Finans, Satış, Pazarlama ve Mühendislik alanlarında profesyonel yetenekleri yerleştirme hizmeti veren Manpower hakkında daha detaylı bilgiye www.manpower.com ve www.manpower.com.tr adreslerinden ulaşılabilir.