Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
26.05.2017

Bültene ait dosyalar

Manisalılar Ramazan ayını, Forum Magnesia'da bir başka yaşayacak
 
Forum Magnesia, birbirinden renkli etkinlikleri ile Manisalıların Ramazan ayını şenlendirecek.

 
Manisa'nın en önemli çekim merkezi ve buluşma noktası Forum Magnesia, Ramazan ayı boyunca sürecek etkinlikleri ile Manisalıların bu özel ayına renk katacak.
 
İftar öncesi ve sonrası hazırlanan programda Osmanlı macunu, şekeri ve şerbetinden oluşan üçlü ikramların yanı sıra semazen gösterileri, fasıl dinletileri, Hacivat-Karagöz Gölge Oyunları ile Manisalılar Ramazan ayını en iyi şekilde yaşayacak.
 
28 Mayıs Pazar günü eski Ramazanları hatırlatacak Hacivat-Karagöz gölge oyunu ve çocuklar için interaktif oyunlar ile başlayacak eğlenceler 24 Haziran Cumartesi gününe kadar hız kesmeden devam edecek.
 
Forum Magnesia ayrıca Ramazan döneminde kapanış saatini 23:00'a kadar uzatarak Manisalı ziyaretçilerine daha rahat alışveriş ve hizmet imkanı sunmaya devam edecek. 
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia

 
 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.