Haberler / İndeks Bilgisayar Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
21.03.2018

Bültene ait dosyalar

Lenovo'dan İndeks Bilgisayar'a “2017'nin En Yüksek Ciro Yapan Distribütörü” ödülü
 
Türkiye'nin lider bilişim teknolojileri şirketi İndeks Bilgisayar, başarılarına her geçen gün yenilerini ekliyor. 2017'yi tarihi bir kârla kapatarak bitiren şirkete, teknoloji sektörünün önde gelen markası Lenovo'dan ödül geldi. İndeks Bilgisayar, Lenovo tarafından “2017'nin En Yüksek Ciro Yapan Distribütörü” ödülüne layık görüldü.
 
2017'yi 156 milyon TL'lik tarihi bir kârla kapatan Türkiye'nin lider bilişim teknolojileri şirketi İndeks Bilgisayar, başarıya doymuyor. Şirketin 2017 yılındaki dikkat çeken performansı, teknoloji sektörünün önde gelen markalarından aldığı ödüllerle de perçinleniyor. İndeks Bilgisayar, teknoloji sektörünün dikkat çeken markası Lenovo tarafından “2017'nin En Yüksek Ciro Yapan Distribütörü” ödülüne layık görüldü.
 
Aldıkları ödülü değerlendiren İndeks Bilgisayar Genel Müdürü Banu Sürek, “Teknolojinin her geçen gün hızla dönüşümü ve buna bağlı olarak donanım pazarının ürün seçeneğinin ciddi anlamda zenginleşmesi, distribütörlüğünü yaptığımız ürünlere olan talebi artırıyor. Son kullanıcının kaliteli oyun oynama ve eğlenme ihtiyacının yanı sıra kurumların iş amaçlı beklentilerinin karşılanması açısından da bu ürünler fazlasıyla öne çıkıyor” dedi. Sürek, sözlerine şöyle devam etti: “İşte bu yoğun talebi karşılarken 8 bin civarı bayi kanalıyla tüm Anadolu'yu kapsayan Index Grup'un yarattığı avantaj, kalite ve başarı sayesinde bizi son derece sevindiren ödüller de alıyoruz. Bu yıl da tüm dağıtım anlaşmalarımızla faaliyetlerimizi özenle sürdürecek ve başarılarımızı artırmaya devam edeceğiz.”
 
İlgili Kişi:
Nevra Çankaya
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
nevrac@marjinal.com.tr
 
 
www.index.com.tr
1989 yılından beri Türk bilişim sektöründe faaliyet gösteren Index, Türkiye genelindeki bilgisayar firmalarına, ihtiyaç duydukları tüm ürünleri, iyi organize olmuş bir bilgisayar dağıtıcısı kimliğiyle temin etmektedir. Firma, misyonunu, bilgisayar kanalındaki tüm şirketlere, değişen ihtiyaçlarına göre bilişim ürünlerinin ana tedarik merkezi olarak hizmet vererek liderliğini sürdürmek olarak belirlemiştir. Şirket halen 200'e yakın dünya teknoloji devinin distribütörlüğünü yapmaktadır. Index'in dağıtımını yaptığı markalar arasında, Apple, HP, Lenovo, Asus, Acer, Canon, Epson, Intel, Microsoft, LG, Kingston, Samsung CE gibi dünya devleri bulunmaktadır. Index Bilgisayar, “INDES” koduyla, 2004 Haziran'ından bu yana BIST'de işlem görmektedir.


  Share  Paylaş
İndeks Bilgisayar
Hakkında
1989 yılından beri Türk bilişim sektöründe faaliyet gösteren Index, Türkiye genelindeki bilgisayar firmalarına, ihtiyaç duydukları tüm ürünleri, iyi organize olmuş bir bilgisayar dağıtıcısı kimliğiyle temin etmektedir. Firma, misyonunu, bilgisayar kanalındaki tüm şirketlere, değişen ihtiyaçlarına göre bilişim ürünlerinin ana tedarik merkezi olarak hizmet vererek liderliğini sürdürmek olarak belirlemiştir. Şirket halen 200'e yakın dünya teknoloji devinin distribütörlüğünü yapmaktadır. Index’in dağıtımını yaptığı markalar arasında, Apple, HP, IBM, Lenovo, Intel, Dell, Asus, LG, Toshiba, Microsoft, Epson, OKI, Canon, Fujitsu, Kingstone, Airties gibi dünya devleri bulunmaktadır. Index Bilgisayar, “INDES” koduyla, 2004 Haziran’ından bu yana BIST’de işlem görmektedir.