Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
21.11.2017

Bültene ait dosyalar

Kristal Kamera Gala gecesine Marmara Forum Sinema Kulübü'nün davetlisi olarak katılmak ister misiniz?
 
İstanbul'un alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Forum'un Sinema Kulübü'nden misafirlerine çok özel teklif: Kristal Kamera Kısa Film Yarışması'nın 28 Kasım tarihinde gerçekleştirilecek gala gecesine davetlisiniz!

Marmara Forum, bu yıl ikincisini gerçekleştirdiği Kristal Kamera Kısa Film Yarışması şerefine, kasım ayı boyunca sinemaseverlere özel bir sürpriz hazırladı. Marmara Forum ziyaretçilerine özel bu kampanya kapsamında 24 Kasım'a dek yapılacak 500 TL'lik alışverişler, Kristal Kamera Kısa Film Yarışması'nın 28 Kasım'daki gala gecesine giriş davetiyesi kazandıracak. Kampanya kapsamında Marmara Forum ziyaretçilerini, bir ay boyunca geçerli sınırsız sinema bileti fırsatı da bekliyor.

Marmara Forum'un Kristal Kamera Kısa Film Yarışması ve özel fırsatlar sunan Sinemia kampanyası hakkında detaylı bilgi almak için: www.marmaraforum.com.tr  

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
https://www.facebook.com/marmaraforum
https://www.instagram.com/marmaraforum/
https://twitter.com/MarmaraForum
https://www.youtube.com/channel/UC_kVnvCNEc0qAHS9Ps-kOIA
https://tr.pinterest.com/marmaraforum/

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.