Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
15.01.2018

Bültene ait dosyalar

Koton, Forum Kayseri'de artık iki katlı yeni mağazasında
 
Türkiye'nin köklü ve en sevilen giyim markalarından biri olan Koton, Forum Kayseri'de bulunan mağazasını AVM içerisindeki yeni yerine taşıdı. Yoğun talebe karşılık mağazasını iki katına çıkaran Koton, daha fazla ürün seçeneği ve yeni mağaza konseptiyle hizmet vermeye başladı.
 
Forum Kayseri ziyaretçilerinin çok sevdiği markalardan Koton mağazası, AVM içerisinde yer değiştirerek, eski mağazasından yaklaşık 2 katı büyüklüğünde ve 2 katlı yeni mağazasına taşındı. Alışveriş merkezinin açıldığı günden bu yana mevcut yerinde hizmet veren Koton, yeni mağaza konsepti ve en yeni ürün karmasıyla hizmet vermeye başladı.
 
Modanın en yeni trendlerini, eğlenceyi, lezzeti ve yeni deneyimleri ziyaretçilerine sunarak Kayseri'nin buluşma noktası olan Forum Kayseri ziyaretçilerini yeni ve heyecan verici markalarla buluşturmaya devam edecek.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forumkayseri.com
https://www.facebook.com/ForumKayseriAlisverisMerkezi
https://twitter.com/ForumKayseri
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.