Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
13.06.2017

Bültene ait dosyalar

 
Karnelerini alan öğrenciler, Forum Erzurum'a koştu
 
Karnelerini alan öğrenciler sevinçlerini Forum Erzurum'da doyasıya yaşarken yaz tatiline de keyifli bir giriş yapma fırsatı yakaladı.
 

Alışveriş ve eğlencenin adresi Forum Erzurum, yaz tatiline giren öğrenciler için eğlenceli aktiviteler düzenledi. 
 
Hafta sonu gerçekleşen etkinlikler kapsamında yapılan Karagöz – Hacivat Gölge Oyunu, Karagöz – Hacivat Atölyesi, Kukla Şov ve Kukla Atölyesi ile öğrenciler karne sevincini Forum Erzurum'da doyasıya yaşarken yaz tatiline de keyifli bir giriş yapma fırsatı yakaladı. Etkinliklere öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.