Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
07.06.2017

Bültene ait dosyalar

Karnelerini alan minikler Marmara Forum'a koşuyor
 
Kendi oyuncağını kendi yapmak isteyen çocuklar 10-18 Haziran tarihleri arasında Ahşap Oyuncak Atölyesi'ne katılarak yeni başlayan yaz tatilinin tadını çıkaracak.
 
İstanbul'un alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Forum, haziran ayında başlayacak yaz tatilinde ilkokul öğrencilerinin oldukça keyif alacakları özel bir karne etkinliği düzenliyor. 10-18 Haziran tarihleri arasında Marmara Forum'da gerçekleştirilecek Ahşap Oyuncak Atölyesi'nde 7-12 yaş arası çocuklar, uzman eğitmenler eşliğinde oyuncuklarını kendi elleri ile yapma imkanı bulacak.
 
Marmara Forum giriş katında 12.00-20.00 saatleri arasında gerçekleşecek atölyeye katılacak minikler, yaptıkları oyuncakları etkinlik sonunda hediye olarak yanlarında götürebilecek. Marmara Forum, yaz tatiline giren tüm çocukları bu keyifli atölyeye bekliyor.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.marmaraforum.com.tr/
https://www.facebook.com/marmaraforum
https://www.instagram.com/marmaraforum/
https://twitter.com/MarmaraForum
https://www.youtube.com/channel/UC_kVnvCNEc0qAHS9Ps-kOIA
https://tr.pinterest.com/marmaraforum/

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.