Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
12.02.2018

Bültene ait dosyalar

Kalpleri on ikiden vurmak isteyenler Forum Kayseri'de buluşuyor!

Tüm ziyaretçilerine yıl boyu kaliteli ve keyifli etkinlikler sunan Forum Kayseri, bu yıl Sevgililer Günü için kalpleri on ikiden vurmak isteyenleri, Dijital Sapan'a davet ediyor.

Ayrıcalıklı alışverişin merkezi Forum Kayseri, 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel düzenlediği Dijital Sapan kampanyası kapsamında ziyaretçilerine televizyondan cep telefonuna, bilgisayardan tablete pek çok sürpriz hediye kazanma şansı sunuyor. 12-18 Şubat 2018 tarihleri arasında Forum Kayseri'den aynı gün içinde tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes, Dijital Sapan'a katılmaya hak kazanacak. Havada uçuşan kalpleri vurmayı başaran Forum Kayseri ziyaretçileri, anında pek çok sürpriz hediyeden birini kazanma fırsatı yakalayacak.

Sevgililer Günü alışverişlerinde kalpleri on ikiden vurmak isteyen herkes, Forum Kayseri'ye davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forumkayseri.com
https://www.facebook.com/ForumKayseriAlisverisMerkezi
https://twitter.com/ForumKayseri
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.