Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
07.03.2018

Bültene ait dosyalar

Kadınlar Günü'nün “tadı” Forum Bornova'da çıkacak
 
Forum Bornova, tüm dünyada çeşitli etkinliklerle anılan 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü için “tatlı” bir etkinlik gerçekleştiriyor. CakeArt Academy işbirliğiyle düzenlenecek olan “Naked Cake” atölyesi, Forum Bornova'nın kadın misafirlerini bekliyor.
 
İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova'da 8 Mart 2018 günü saat 14.00 – 17.00 saatlerinde CakeArt Academy İzmir'den Elif Dağdeviren ve Miray Şenol'un yönetiminde gerçekleştirilecek Naked Cake etkinliğine tüm kadınlar davetli!
 
Kadınlar gününün tadını çıkartmak isteyen herkesi bu leziz etkinlikte ağırlayacak olan Forum Bornova, özel günlerde o günün mesajlarını içeren motto dekorlarını da Kadınlar Günü için düzenlemeyi unutmadı. Alışveriş merkezinin dört bir yanını süsleyen motto dekorlar, şık görüntüleriyle Forum Bornova ziyaretçilerinin beğenisine sunuluyor.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm  
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.