Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
18.02.2019

Bültene ait dosyalar

Jale ve Kürşat Başar Orkestrası, aşıkları Gordion'da buluşturdu
 
Ankara'nın gözde alışveriş merkezi Gordion AVM, bu yıl Sevgililer Günü etkinlikleri kapsamında muhteşem bir performansa ev sahipliği yaptı. Aşıklar 16 Şubat Cumartesi günü Jale ve Kürşat Başar Orkestrası'nın unutulmaz canlı performansında buluştu.
 
Misafirlerini yıl boyu cazip fırsatlar, yepyeni trendler ve pek çok keyifli etkinlik sunan Gordion AVM'nin “Gordion'da Aşk Gibisi Yok” temasıyla 16 Şubat'ta düzenlediği özel etkinlik kapsamında Jale ve Kürşat Başar Orkestrası iki saat süren romantik bir canlı performansa imza attı. Hem Türkçe hem de farklı dillerde pek çok aşk şarkısı seslendiren ikiliye Gordion misafirleri de eşlik etti. Kürşat Başar'ın seslendirilen şarkılarla ilgili hikayeleri ve ikilinin canlı performansı, izleyenlerden tam not aldı.
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.gordion-avm.com/
https://www.facebook.com/GordionAVM
https://twitter.com/ilovegordion
http://instagram.com/gordionlife

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.