Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
03.06.2017

Bültene ait dosyalar

İzmirli minikler, kedi dostları için yuva yapacak
 
Forum Bornova'nın etkinlik otobüsü ForumBüs'te gerçekleşecek Kedi Evi Yapım Atölyesi sayesinde sokakta yaşayan sevimli dostlar, sıcak yaz aylarında veya soğuk kış günlerinde yuvalarında yaşayacak.
 
İzmir'in çekim merkezi Forum Bornova 4-12 yaş grubu çocuklar için Kedi Evi Yapım Atölyesi gerçekleştirecek.
 
Forum Bornova'nın etkinlik otobüsü ForumBüs'te yapılacak atölye çalışmaları ile minikler sevimli dostlarına yeni yuvalar hazırlayacak. Atölyeye katılan çocuklar ayrıca yaptıkları yuvaları kendi sokağına götürecek ve böylece sokakta yaşayan sevimli dostlar, sıcak yaz aylarında veya soğuk kış günlerinde yuvalarında yaşayacak.
 
Forum Bornova'nın hayvan sevgisini ve sokak hayvanlarının ihtiyaçları konusunda farkındalığı arttırmayı amaçladığı atölye çalışmaları, 3-4 ve 10-11 Haziran'da saat 14.00-15.00-16.00-17.00-18.00 olmak üzere her saat başı yapılacak ve yaklaşık 45 dakika sürecek.   

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.