Haberler / Timberland Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
30.04.2018

Bültene ait dosyalar

İster şehirde ister denizde: Timberland Tideland ve Camden Falls
 
Timberland'in ikonik ayakkabıları hem tekne hem de şehir tatilleri için konforlu bir seçim olmaya devam ediyor. Klasik tekne stili ve el dikişi mokasen detaylarıyla erkek Tidelands serisi mükemmel rahatlık için en üst kalite deriden üretiliyor. Bu serinin farklı üst yüzeyleri, ham deri ve koton bağcıklar ve geri dönüşümlü kauçuktan üretilmiş kaymayan tabanlarla tamamlanıyor. Timberland'in zamansız stili, yaz mevsimine canlı renklerdeki süet ve deri alternatifleriyle göz kırpıyor.  Isınan havaların gözdesi bir diğer ikonik ürün ise Camden Falls kadın koleksiyonu.
 
Timberland tekne ayakkabıları deniz kenarında mayolarla, şehirde jean'lerle  mükemmel uyum sağlıyor.  
 
Tidelands ve Camden Falls modelleri aktif yastıklama, ayağa sürekli destek ve dinamik esneklik sağlayan SensorFlex™ taban teknolojisine sahip. SensorFlex™ teknolojisi en zorlu yüzeylerde bile rahatça yürüme imkanı sağlayarak giyenlere  her ortamda rahatlık vadediyor.
 
Konfordan çok daha fazlasını vadeden Camden Falls ve  Tidelands serileri ultra nefes alabilen Ortholite® köpük ayak tabanı ile antimikrobiyal ve koku önleyici özelliklere de sahip. Bu özellikler sayesinde Timberland'ın tekne ayakkabıları tüm gün çorapsız olarak da rahatlıkla kullanılabiliyor.
 
Tidelands ve Camden Falls ayakkabılar 499TL ve 549TL olarak satışa sunuluyor.
 
Editör Notu: İlgili tüm görselleri (dekupe, imaj) linkten indirebilirsiniz.
https://goo.gl/DQrDs6
 
 
İlgili kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0 (212) 219 29 71- 0 (533) 927 23 93
dileko@marjinal.com.tr
 
 
Timberland Hakkında:
VF Corporation bünyesinde bulunan Timberland, outdoora ve outdoorda geçirdiği zamana değer veren tüketiciler için premium kalitede ayakkabı, giysi ve aksesuar tasarımı, üretimi ve pazarlamasında bir dünya lideridir. Timberland, her birinin kaliteli işçilik ve detaylar sunduğu ve doğanın elementlerini esas alarak üretim yaptığı Timberland®, Earthkeepers®, Timberland PRO®, ve TimberlandBootCompany® markaları altında ürünlerinin pazarlamasını yapmaktadır.  Şirketin ürünleri, lider katlı mağazalar ve perakende noktalarının yanı sıra Kuzey Amerika, Avrupa, Asya, Latin Amerika, Güney Amerika, Güney Afrika ve Orta Doğu'daki mono-markalı mağazalarında da satılmaktadır.  Timberland'in kaliteli ürünlerin üretilmesine olan bağlılığı, şirketin “doingwellanddoinggood" (iyiyiz ve iyi yapıyoruz) sözü ile eşleşmekte; çalışanlar, tüketiciler ve hizmet sağlayıcılar arasındaki güçlü ortaklığın kuvvetlendirilmesiyle yaşadıkları ve çalıştıkları toplumları dönüştürmektedir. Timberland hakkında daha fazlasını öğrenmek için, www.timberland.com adresini ziyaret ediniz. 
 
 
 


  Share  Paylaş
Timberland
Hakkında
VF Corporation bünyesinde bulunan Timberland, outdoora ve outdoorda geçirdiği zamana değer veren tüketiciler için premium kalitede ayakkabı, giysi ve aksesuar tasarımı, üretimi ve pazarlamasında bir dünya lideridir. Timberland, her birinin kaliteli işçilik ve detaylar sunduğu ve doğanın elementlerini esas alarak üretim yaptığı Timberland®, Earthkeepers®, Timberland PRO®, ve TimberlandBootCompany® markaları altında ürünlerinin pazarlamasını yapmaktadır. Şirketin ürünleri, lider katlı mağazalar ve perakende noktalarının yanı sıra Kuzey Amerika, Avrupa, Asya, Latin Amerika, Güney Amerika, Güney Afrika ve Orta Doğu'daki mono-markalı mağazalarında da satılmaktadır. Timberland'in kaliteli ürünlerin üretilmesine olan bağlılığı, şirketin “doingwellanddoinggood" (iyiyiz ve iyi yapıyoruz) sözü ile eşleşmekte; çalışanlar, tüketiciler ve hizmet sağlayıcılar arasındaki güçlü ortaklığın kuvvetlendirilmesiyle yaşadıkları ve çalıştıkları toplumları dönüştürmektedir. Timberland hakkında daha fazlasını öğrenmek için, www.timberland.com adresini ziyaret ediniz.