Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
03.07.2017

Bültene ait dosyalar

“Işığını Yansıt” sesini milyonlarla paylaşmaya hazır yeni yetenekleri çağırıyor
 
Yetenekli sesleri tüm Türkiye'yle buluşturmak için mayıs ayı başında düzenlenen “Işığını Yansıt” yarışmasına başvurular 31 Temmuz tarihine kadar devam ediyor.
 
İstanbul'un alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Forum'un düzenlediği yarışmanın jüri üyeleri arasında Moğollar grubunun efsane müzisyeni Cahit Berkay, usta oyuncu ve ses sanatçısı Zuhal Olcay, başarılı fotoğraf sanatçısı Nihat Odabaşı ile organizatör ve menajer Selçuk Kaya bulunuyor. Yarışmanın birincisi Cahit Berkay tarafından bestelenmiş bir şarkıyı, Zuhal Olcay ile düet yaparak seslendirecek. Single albümü yapılacak şarkının video klibi ise usta fotoğraf sanatçısı ve yapımcı Nihat Odabaşı tarafından çekilecek. Başarılı menajer Selçuk Kaya da birinci olan yarışmacının menajerliğini üstlenecek.

Yarışmaya katılmak için yapılması gerekenler ise oldukça basit: www.isiginiyansit.net web sitesi üzerinden 1 Mayıs–31 Temmuz tarihleri arasında katılım formu doldurup ses performansı videosu göndermek yeterli. Adaylar yarışmaya istedikleri tarzda bir şarkıyla dilerlerse solo dilerlerse grup halinde katılabilecek. Jüri oylamasıyla ilk 16'ya kalan yarışmacılar Marmara Forum'da kurulacak sahnede jüri ve halk karşısında şarkı söyleyecek. Performansın ardından en yüksek puan alan 8 kişi veya grup yarı finale çıkmaya hak kazanacak. Yarı finaldeyse performanslar Marmara Forum'un dijital platformlarında paylaşılarak halk tarafından oylanacak. Böylece finale kalan 6 aday, Marmara Forum'da kurulacak sahnede tekrar jüri ve halk karşısına çıkacak. Yarışmanın kazananı büyük ödülün sahibi olacak.

Ayrıntılı bilgi ve katılım koşulları için http://isiginiyansit.net/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.marmara-forum.com.tr/
https://www.facebook.com/marmaraforum
https://www.instagram.com/marmaraforum/
https://twitter.com/MarmaraForum
https://www.youtube.com/channel/UC_kVnvCNEc0qAHS9Ps-kOIA
https://tr.pinterest.com/marmaraforum/
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.