Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
03.05.2018

Bültene ait dosyalar

“İnsan bedeninin kullanma kılavuzu”nu merak edenler, Forum Çamlık'a davetli!
 
Yoga Academy ve Denizli Yoga Spor Kulübü işbirliğiyle Forum Çamlık ziyaretçilerine özel gerçekleştirilecek yoga etkinliği, sağlıklı ve mutlu yaşamın sırrı olan beden, zihin ve ruh uyumunu sağlamak isteyenleri bekliyor!
 
Tam on yıldır her gün Denizlilileri buluşturan Forum Çamlık, bu kez yoga ile kendini keşfetmek isteyenleri ağırlayacak. 5 Mayıs 2018 Cumartesi günü Forum Çamlık 1. katta saat 12.00 ve 15.00'te iki seans olarak, Yoga Academy ve Denizli Yoga Spor Kulübü işbirliğiyle düzenlenecek özel etkinlikte “insan bedeninin kullanmak kılavuzu” katılımcılarla buluşacak.
 
Beden, zihin ve ruh uyumunun getireceği sağlık ve mutluluğu deneyimlemek isteyen herkes, Yoga Academy'nin uzman eğitmenleri eşliğinde yoga yapmak üzere, Forum Çamlık'a davetli!
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.