Haberler / ininal Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
05.12.2017

Bültene ait dosyalar

ininal kartlar artık TveK mağazalarında
 

Bölgenin lider finansal teknoloji şirketi ininal, Turkuvaz Medya Grubu'nun perakende zinciri TveK Kitap Kırtasiye mağazalarıyla anlaştı. ininal'ın ön ödemeli kartları artık TveK mağazalarından da satın alınabilecek.
 

Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine temel finansal hizmetler sunan ininal, TveK mağazalarıyla anlaşarak perakende ağını güçlendirdi.
 

Nakitsiz bir toplum inşa etme hedefiyle yola çıkan ininal'ın piyasada 2 milyonun üzerinde ön ödemeli kartı bulunuyor. 10.000'den fazla perakende ve ATM noktasında kullanıcılarına bakiye yükleme, yükledikleri bakiyeleri dünyadaki bütün fiziki ve sanal alışveriş noktalarında harcayabilme olanağı veriyor.
 

ininal kartlar artık, Turkuvaz Medya Grubu'nun perakende kuruluşu olarak bu yıl faaliyete geçen ve 67 ilde 132 mağazayla hizmet veren TveK mağazalarından da tüketicilere sunulacak. TveK; kitaptan kırtasiyeye, teknolojiden oyuncağa 1200 farklı marka ve 78.000'in üzerinde ürün seçeneğiyle hem toplumu geliştirici hem de müşteri odaklı bir perakende anlayışını ortaya koyuyor.
 

ininal Strateji ve Kanaldan Sorumlu GMY Gökhan Demir “ininal olarak perakende ağımızı güçlendirmeye devam ediyoruz. Kullanımı kolay, güvenli ve hızlı bir ödeme yöntemi olarak öne çıkan ininal kartlarımızı, tüketicilerimiz için daha ulaşılabilir kılarak nakitsiz toplum hedefimize bir adım daha yaklaşıyoruz. Bu bağlamda, ininal kartları tüm TveK Kitap ve Kırtasiye mağazalarından da satışa sunmaktan dolayı çok mutluyuz. Önümüzdeki dönemde iş birliğimizi farklı alanlarda da genişletmek istiyoruz” dedi.
 

İlgili Kişi

Dilek Özcan

Marjinal Porter Novelli dileko@marjinal.com.tr

0212 219 29 71

ininal hakkında

Yeni nesil ödeme platformu ininal, hem bireysel hem de kurumsal müşterilere temel finansal hizmetleri sağlamak amacı ile 2012 yılında kurulmuştur. 10.000'den fazla noktada (Migros, PTT, D&R, Teknosa, seçkin gazete bayileri, Vatan Bilgisayar ve Bimeks) MasterCard ön ödemeli kartı ve ininal mobil cüzdan uygulamasını tüketicilere sunmaktadır. ininal kullanıcıları, hesaplarına veya kartlarına 10.000'den fazla perakende ve ATM noktalarından bakiye yükleyebilir ve yükledikleri bakiyeleri dünyadaki bütün fiziki ve sanal alışveriş noktalarında harcayabilir. ininal, kurumsal müşterilerine özel platformlar geliştirmekte ve ortak markalı kartlar sunmaktadır. Ödeme platformu ve kartları ile, kurumsal müşterilerine toplu ödeme ve masraf takip sistemi sunmaktadır. Düşük maliyetli, basit ve güvenilir finansal servisleri sunan ininal Cüzdan uygulaması ve ininal MasterCard'ları yüzbinlerce kullanıcıya kolaylık sağlamaktadır. https://www.ininal.com/

TveK Kitap Kırtasiye hakkında

TveK Kitap Kırtasiye, Turkuvaz Medya Grubu'nun perakende kuruluşu olarak, Haziran 2017 itibariyle faaliyetlerine başlamıştır. 67 ilde 132 mağazayla hizmet veren TveK Kitap Kırtasiye; kitaptan kırtasiyeye, teknolojiden oyuncağa kadar zengin ürün yelpazesiyle hayatlarımıza değer katmaktadır. http://www.tvek.com.tr/


  Share  Paylaş
ininal
Hakkında
Yeni nesil ödeme platformu ininal, hem bireysel hem de kurumsal müşterilere temel finansal hizmetleri sağlamak amacı ile 2012 yılında kurulmuştur. 10.000'den fazla noktada (Migros, PTT, D&R, Teknosa, seçkin gazete bayileri, Vatan Bilgisayar ve Bimeks) MasterCard ön ödemeli kartı ve ininal mobil cüzdan uygulamasını tüketicilere sunmaktadır. ininal kullanıcıları, hesaplarına veya kartlarına 10.000'den fazla perakende ve ATM noktalarından bakiye yükleyebilir ve yükledikleri bakiyeleri dünyadaki bütün fiziki ve sanal alışveriş noktalarında harcayabilir. ininal, kurumsal müşterilerine özel platformlar geliştirmekte ve ortak markalı kartlar sunmaktadır. Ödeme platformu ve kartları ile, kurumsal müşterilerine toplu ödeme ve masraf takip sistemi sunmaktadır. Düşük maliyetli, basit ve güvenilir finansal servisleri sunan ininal Cüzdan uygulaması ve ininal MasterCard'ları yüzbinlerce kullanıcıya kolaylık sağlamaktadır. https://www.ininal.com