Haberler / Index Grup Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
15.03.2018

Bültene ait dosyalar

Index Grup'a HP'den “2017'nin En Çok Ciro Yapan Dağıtıcısı” ödülü
 
Index Grup başarıya doymuyor. Geçtiğimiz günlerde 2017 yılı mali sonuçlarını açıklayan ve başarılı bir yılı geride bırakan Index Grup, Türkiye'de ve dünyada PC ve yazıcı alanlarının önde gelen markası HP tarafından “2017'nin En Yüksek Ciro Yapan Dağıtıcısı” ödülüne layık görüldü. 
 
30 yıla yakın bir süredir Türk bilişim sektöründe “Geleceğin teknoloji dağıtım grubu” vizyonuyla hareket eden ve hâlen 150'den fazla dünya teknoloji devinin distribütörlüğünü yapan Index Grup, başarılarına her geçen gün yenilerini eklemeyi sürdürüyor. Index Grup'un 2017 yılındaki başarılı performansı, bilişim sektörünün lider markalarından gelen ödüllerle taçlanıyor.
 
“Önemli dağıtım anlaşmalarıyla büyümeyi sürdüreceğiz”
Index Grup son olarak Türkiye'de ve dünyada PC ve yazıcı alanlarının önde gelen markası HP'den “2017'nin En Yüksek Ciro Yapan Dağıtıcısı” ödülünü aldı. Index Grup şirketlerinden İndeks Bilgisayar ve Despec Bilgisayar'ın donanım ve tüketim ürünleri segmentlerinin toplam cirosu baz alınarak sunulan ödülle ilgili konuşan İndeks Bilgisayar Genel Müdürü Banu Sürek şunları söyledi: “2017'yi tarihi bir kârla kapatarak başarıyla sona erdirmenin gururunu yaşarken 2018'in ilk çeyreğinde böyle güzel haberler almak bizi çok mutlu ediyor. Bu yıl da başarılarımıza yenilerini eklemek üzere tüm dağıtım anlaşmalarımızla faaliyetlerimize devam edeceğiz.”  
 
“Grubumuza güç katmaya devam edeceğiz”
Tüm Türkiye genelinde Despec Bilgisayar olarak 1100 iş ortağıyla bu ödülü kazandıran ciroya katkı sunduklarını ifade eden Despec Bilgisayar Genel Müdürü Emrah Küçükgirgin, “Bayilerimiz segment olarak zincir perakende, perakende, geleneksel bayi, katma değerli bayi, kırtasiye ve kurumsal bayilerden oluşuyor. Grubumuza gurur veren böyle bir ödüle başarılı çalışmalarımızla katkı sunmak bizim için büyük bir mutluluk kaynağı oldu. Despec Bilgisayar olarak önümüzdeki dönemde de grubumuza güç katmaya devam edeceğiz” dedi.
 
İlgili Kişi:
Nevra Çankaya
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
nevrac@marjinal.com.tr
 
 
www.index.com.tr
1989 yılından beri Türk bilişim sektöründe faaliyet gösteren Index, Türkiye genelindeki bilgisayar firmalarına, ihtiyaç duydukları tüm ürünleri, iyi organize olmuş bir bilgisayar dağıtıcısı kimliğiyle temin etmektedir. Firma, misyonunu, bilgisayar kanalındaki tüm şirketlere, değişen ihtiyaçlarına göre bilişim ürünlerinin ana tedarik merkezi olarak hizmet vererek liderliğini sürdürmek olarak belirlemiştir. Şirket halen 200'e yakın dünya teknoloji devinin distribütörlüğünü yapmaktadır. Index'in dağıtımını yaptığı markalar arasında, Apple, HP, Lenovo, Asus, Acer, Canon, Epson, Intel, Microsoft, LG, Kingston, Samsung CE gibi dünya devleri bulunmaktadır. Index Bilgisayar, “INDES” koduyla, 2004 Haziran'ından bu yana BIST'de işlem görmektedir.


  Share  Paylaş
Index Grup
Hakkında
1989 yılından beri Türk bilişim sektöründe faaliyet gösteren Index, Türkiye genelindeki bilgisayar firmalarına, ihtiyaç duydukları tüm ürünleri, iyi organize olmuş bir bilgisayar dağıtıcısı kimliğiyle temin etmektedir. Firma, misyonunu, bilgisayar kanalındaki tüm şirketlere, değişen ihtiyaçlarına göre bilişim ürünlerinin ana tedarik merkezi olarak hizmet vererek liderliğini sürdürmek olarak belirlemiştir. Şirket halen 200'e yakın dünya teknoloji devinin distribütörlüğünü yapmaktadır. Index’in dağıtımını yaptığı markalar arasında, Apple, HP, IBM, Lenovo, Intel, Dell, Asus, LG, Toshiba, Microsoft, Epson, OKI, Canon, Fujitsu, Kingstone, Airties gibi dünya devleri bulunmaktadır. Index Bilgisayar, “INDES” koduyla, 2004 Haziran’ından bu yana BIST’de işlem görmektedir.