Haberler / İndeks Bilgisayar Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
22.06.2018

Bültene ait dosyalar

İndeks Bilgisayar, SanDisk yetkili distribütörü oldu
 
Türkiye'nin lider bilişim teknolojileri şirketi İndeks Bilgisayar, flash depolama çözümleri alanında dünyanın öncü markalarından biri olan SanDisk'le işbirliği gerçekleştirdi. Bu işbirliğiyle İndeks Bilgisayar, SanDisk'in distribütörü oldu.
 
Flash depolama çözümlerinde dünyanın önde gelen markası SanDisk, ürünlerinin distribütörlüğüyle ilgili yetkiyi Türkiye'nin lider bilişim teknolojileri şirketi İndeks Bilgisayar'a verdi. İndeks Bilgisayar bu işbirliğiyle, flash depolama/bellek çözümleri ile kart ve okuyucu ürün gamını da genişletti.
 
 “Perakende kanalındaki rekabette de gücümüzü artıracağız”
SanDisk ile yaptıkları işbirliğini değerlendiren İndeks Bilgisayar Genel Müdürü Banu Sürek şöyle konuştu: “Flash bellek ve depolama alanındaki başarısıyla tüm dünyada öne çıkan SanDisk ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği sayesinde kart ve okuyucu, USB flash bellek ve SSD depolama çözümleriyle her gün katlanarak büyüyen dijital depolama alanındaki ürün gamımızı zenginleştirdik. Böylece şirketimizin düzenli olarak tedarik yaptığı ve BT sektörünün önemli bir parçası olan perakende kanalındaki rekabette de gücümüzü artıracağız.”
 
İlgili Kişi:
Nevra Çankaya
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
nevrac@marjinal.com.tr

www.index.com.tr
1989 yılından beri Türk bilişim sektöründe faaliyet gösteren Index, Türkiye genelindeki bilgisayar firmalarına, ihtiyaç duydukları tüm ürünleri, iyi organize olmuş bir bilgisayar dağıtıcısı kimliğiyle temin etmektedir. Firma, misyonunu, bilgisayar kanalındaki tüm şirketlere, değişen ihtiyaçlarına göre bilişim ürünlerinin ana tedarik merkezi olarak hizmet vererek liderliğini sürdürmek olarak belirlemiştir. Şirket halen 200'e yakın dünya teknoloji devinin distribütörlüğünü yapmaktadır. Index'in dağıtımını yaptığı markalar arasında, Apple, HP, Lenovo, Asus, Acer, Canon, Epson, Intel, Microsoft, LG, Kingston, Western Digital, Samsung CE gibi dünya devleri bulunmaktadır. Index Bilgisayar, “INDES” koduyla, 2004 Haziran'ından bu yana BIST'de işlem görmektedir.
 
SanDisk hakkında
Bir Western Digital Corporation (NASDAQ: WDC) markası olan SanDisk, elektronik endüstrisini dönüştüren güvenilir ve inovatif flaş depolama ürünleri sunmaktadır. SanDisk'in kalitesi ve gelişmiş çözümleri, dünyanın en büyük veri merkezlerinin temeli olup aynı zamanda gelişmiş akıllı telefon, tablet ve PC'lerde kullanılmaktadır. SanDisk'in tüketici ürünleri dünya genelinde yüzbinlerce mağazada satılmaktadır.
 


  Share  Paylaş
İndeks Bilgisayar
Hakkında
1989 yılından beri Türk bilişim sektöründe faaliyet gösteren Index, Türkiye genelindeki bilgisayar firmalarına, ihtiyaç duydukları tüm ürünleri, iyi organize olmuş bir bilgisayar dağıtıcısı kimliğiyle temin etmektedir. Firma, misyonunu, bilgisayar kanalındaki tüm şirketlere, değişen ihtiyaçlarına göre bilişim ürünlerinin ana tedarik merkezi olarak hizmet vererek liderliğini sürdürmek olarak belirlemiştir. Şirket halen 200'e yakın dünya teknoloji devinin distribütörlüğünü yapmaktadır. Index’in dağıtımını yaptığı markalar arasında, Apple, HP, IBM, Lenovo, Intel, Dell, Asus, LG, Toshiba, Microsoft, Epson, OKI, Canon, Fujitsu, Kingstone, Airties gibi dünya devleri bulunmaktadır. Index Bilgisayar, “INDES” koduyla, 2004 Haziran’ından bu yana BIST’de işlem görmektedir.