Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
16.05.2018

Bültene ait dosyalar

İl Sağlık Müdürlüğü ve Forum Erzurum'dan sağlıklı işbirliği

Erzurum ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Erzurum, İl Sağlık Müdürlüğü işbirliğiyle 14 Mayıs Pazartesi günü gerçekleştirdiği etkinlik kapsamında, ziyaretçilerini sağlıklı yaşamın olmazsa olmazlarıyla tanıştırdı.
 
Alışveriş, sinema, lezzet ve eğlenceyi aynı çatı altında buluşturan Forum Erzurum'un İl Sağlık Müdürlüğü ile beraber 14 Mayıs 2018 Pazartesi günü düzenlediği özel etkinlik kapsamında ziyaretçilerin kan ve şeker testlerinin yanı sıra boy – kilo – tansiyon ölçümü yapıldı ve diyabet – obezite konularında katılımcılarla önemli bilgiler paylaşıldı.

Çocukları ve gençleri sağlık konusunda bilinçlendirmek amacıyla özel maskotlar eşliğinde oyunlar oynanırken, “hareketli yaşam sloganı” ile Spor Lisesi öğrencileri de bir jimnastik gösterisi gerçekleştirdi. Erzurum'un Karaçoban ilçesinden gelen 40 ilköğretim öğrencisi de etkinlik kapsamında Forum Erzurum tarafından ağırlandı ve ilk kez sinemada film izleme imkanı yakaladı.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.