Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
03.11.2017

Bültene ait dosyalar

Hello Kitty doğum gününü Türkiye'de kutluyor

1974 yılında Japon tasarımcı Yuko Yamaguchi'nin benzersiz yorumuyla doğan efsane karakter Hello Kitty'nin doğum günü, 1 Kasım'da Forum İstanbul'da özel bir partiyle kutlandı. Forum İstanbul'da düzenlenen özel etkinlikte, Japonya'dan gelen Hello Kitty maskotu da karakterin hayranlarıyla buluştu. Maskot ve doğum günü şerefine düzenlenen Hello Kitty etkinlikleri, 5 Kasım Pazar gününe kadar Forum İstanbul'da meraklılarıyla buluşmaya devam edecek.

Her yıl doğum günü şerefine dünyanın çeşitli ülkelerinde kalabalık partiler düzenlenen Hello Kitty karakteri, çocuklar kadar yetişkinlerden de büyük ilgi görüyor. Bu yıl da İstanbul'un alışveriş ve eğlence merkezi Forum İstanbul'un ev sahipliğinde 1 Kasım 2017 Çarşamba günü gerçekleştirilen özel etkinlikte, Hello Kitty'nin doğum gününe özel pasta kesimi seremonisinin yanı sıra çocuklara yönelik atölye çalışmaları da yapıldı. LC Waikiki markasının Hello Kitty için hazırladığı özel koleksiyonun lansmanının da gerçekleştirdiği etkinlik, Gigi ve Toyzz Shop mağazalarının da desteğiyle hayata geçti.

Sürpriz etkinliklerin ve atölye çalışmalarının renk kattığı Hello Kitty doğum günü kutlamaları, 5 Kasım 2017 Pazar gününe dek Forum İstanbul'da devam edecek. Çocuk büyük her yaştan hayranı bulunan Hello Kitty'nin Japonya'dan gelen özel maskotu da yine pazar gününe dek hayranlarıyla buluşmak üzere Forum İstanbul'da olacak.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumistanbul.com.tr  
https://www.facebook.com/istanbulforum 
https://instagram.com/forum_istanbul
https://twitter.com/forum_istanbul 
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 
Forum İstanbul Hakkında:
İstanbul Bayrampaşa'da toplam 495.000 metrekarelik inşaat alanına sahip Forum İstanbul 176.245 metrekare kiralanabilir alanı, ulusal ve uluslararası 286 markası ile yalnız Türkiye'nin değil Avrupa'nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri. Mağaza karması, etkinlikleri, mimarisi, sanat eserleriyle de İstanbul'da yeni bir hayatın yolunu açan Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi, E5 ve TEM otoyolunun bağlantı noktasında konumlanması, yeni metro hatları üzerinde olması, Atatürk Havalimanı'na sadece 25 dk'da ulaşılabilir olması ile, sadece İstanbullulara değil, İstanbul'u ziyaret eden yerli ve yabancı ziyaretçiler için rahat ulaşım ve alışveriş ortamı sunuyor.

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.