Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
08.02.2019

Bültene ait dosyalar

Hediye Ağacı'ndan aşkının meyvesini toplamak isteyenler Forum Magnesia'da buluşuyor!

Manisa'nın çekim merkezi Forum Magnesia, Sevgililer Günü alışverişine gelen ziyaretçilerine anında yüzlerce hediyeden birini kazandıran Hediye Ağacı kampanyasının yanı sıra keyifli dekorlarıyla ve çiftlere özel Aşk Salıncağı'yla da dikkat çekiyor.

Ziyaretçilerine yıl boyu keyifli ve kaliteli bir alışveriş deneyimi sunan Forum Magnesia, bu yıl Sevgililer Günü alışverişine gelen tüm ziyaretçilerini Hediye Ağacı'yla sevindiriyor.

11 – 15 Şubat 2019 tarihleri arasında Forum Magnesia'da aynı günde ve tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişler, Hediye Ağacı'ndan bir zarf seçme fırsatı kazandıracak. Televizyondan cep telefonuna, çift kişilik sinema biletinden romantik yemeklere yüzlerce hediyeden birine anında sahip olmak isteyenleri bekleyen Hediye Ağacı, Sevgililer Günü alışverişlerinize kazanç katacak.

Hediye Ağacı'nın yanı sıra güne özel dekorları ve Aşk Salıncağı'yla da dikkat çeken Forum Magnesia, hem görsel hem de eğlenceli bir kampanyaya ev sahipliği yapacak. Sevgililer Günü alışverişini anında kazanca çevirmek isteyen herkes, Forum Magnesia'ya davetli!
 

İlgili Kişi: 
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.