Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
30.05.2018

Bültene ait dosyalar

Hayvansız eğlendiren “Türkiye Sirki” Forum Ankara'da izleyiciyle buluşuyor
 
Ankara'nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara, 2-3 Haziran ve 9-10 Haziran tarihlerinde Türkiye'nin en büyük gösteri topluluğu olan Türkiye Sirki'ne ev sahipliği yapacak. Her saniyesi heyecan ve şaşkınlıkla izlenen, “hayvansız eğlendiren sirk” unvanına sahip bu benzersiz gösteri için küçük büyük herkes, Forum Ankara'ya davetli!
 
Ankara'nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara Outlet, 2-3 Haziran ve 9-10 Haziran 2018 tarihlerinde, saat 14:00, 17:00 ve 21:00 olmak üzere üç seansta Türkiye Sirki'nin gösterilerine ev sahipliği yapacak. Forum Ankara açık otoparkında kurulacak özel alanda Keçiören Belediyesi'nin de desteğiyle izleyiciyle buluşacak olan etkinlik, ailecek keyifli vakit geçirmek isteyen Ankaralıları bekliyor.
 
Palyaçonun akıl almaz sihirli dünyasında hayat bulan ve etkileyici numaraların yanı sıra dansçıların kurdeleleriyle çizdikleri gökkuşağı renkleri ve sahneye inen yıldızlar gibi karnaval tadında masalsı görüntüler sunan etkinlik, görsel şölene dönüşen bir performans sunuyor. Ezber bozan sanat anlayışı ile sınırları zorlayan uluslararası ödüllü sanatçıların yer aldığı sirk, kurulduğu her noktaya bambaşka bir hava katıyor.
 
Öğrenci ve çocuklara 20 TL'den, yetişkinlere 30 TL'den satılan biletleri Biletix internet sitesi üzerinden veya sirk gişelerinden temin etmek mümkün. Sosyal sorumluluk gereği, tüm şehit aileleri, gazi ve yakınları ve engelli yurttaşların yanı sıra lösemi hastaları da gösteriyi ücret ödemeden izleyebiliyor. 

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forum-ankara.com
https://www.facebook.com/forumankaraavm
https://twitter.com/forumankaraavm
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.