Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
15.02.2019

Bültene ait dosyalar

Harcadıkça puan kazandıran, puanları keyifle harcatan bir alışveriş deneyimi için Gordion'a davetlisiniz

Ankara'nın gözde alışveriş merkezi Gordion AVM, 15 Şubat – 17 Mart tarihleri arasında benzersiz bir kampanyaya imza atıyor, Gordion Card mobil uygulamasıyla alışverişlerinizi puana, puanlarınızı para yüklü Gordion Card'la kazanca dönüştürüyor.
 
Misafirlerini yıl boyu yepyeni trendler ve pek çok keyifli etkinlikle buluşturan Gordion AVM, yeni kampanyasıyla alışverişleri benzersiz fırsatlara dönüştürüyor. Hem Gordion Card mobil uygulaması hem de www.gordiondakazan.com adresini ziyaret edenlerin katılabileceği kampanya, 15 Şubat – 17 Mart 2019 tarihleri arasında geçerli olacak.

Kampanya süresince, 20 TL ve üzeri tutardaki fişlerini mobil uygulama ya da Gordion danışma noktasından kaydettiren ziyaretçiler, yaptıkları alışverişin karşılığı kadar puan kazanmaya hak kazanacak. Gordion misafirleri her iki platformda da “alabileceğim hediyeler” bölümünden puanları karşılığında kazanacakları tutarı öğrenerek, para yüklü Gordion Card'larını alışveriş merkezinin danışma noktasından temin edebilecek. Detaylı bilgi www.gordiondakazan.com adresinde.

Gordion'dan yapılan alışverişlerin anında puan kazandırdığı, puanların 250 TL'ye kadar para yüklü Gordion Card'a dönüştüğü bu özel fırsattan yararlanmak isteyen herkes, Gordion'a davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.gordion-avm.com/
https://www.facebook.com/GordionAVM
https://twitter.com/ilovegordion
http://instagram.com/gordionlife

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.