Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
18.04.2019

Bültene ait dosyalar

Haber stüdyosunda kamera karşısına geçmek isteyen tüm çocuklar Forum Kayseri'ye davetli
 
Yıl boyu kaliteli ve keyifli etkinlikler düzenleyen Forum Kayseri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında minik misafirlerine unutamayacakları bir sürpriz hazırladı. 20-23 Nisan tarihleri arasında Forum Kayseri'yi ziyaret edecek çocuklar, kurulacak profesyonel haber stüdyosunda kamera karşısına geçme imkanı yakalayacak. Unutulmaz bir bayram eğlencesi için tüm çocuklar Forum Kayseri'ye davetli!
 
Forum Kayseri bu kez 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında miniklere unutamayacakları bir deneyim imkanı sunuyor. 20 – 23 Nisan 2019 tarihleri arasında saat 12.00'den 20.00'ye dek Forum Kayseri'yi ziyaret edecek çocuklar, alışveriş merkezine kurulacak profesyonel haber stüdyosunda kamera karşısına geçme fırsatı yakalayacak.

Ses, ışık, makyaj, monitörler, yönetmen gibi tüm detayların düşünüldüğü bu özel etkinlik alanında çocuklar spikerlik deneyimi yaşayacak. Hava durumu, ekonomi ve astroloji gibi pek çok konuda hazırlanmış metinlerden istediklerini seçerek seslendirecek çocukların performansları kayıt altına alınacak. 23 Nisan'da unutulmaz bir spikerlik deneyimi yaşayacak olan çocuklar, videolarını sosyal medya hesaplarından da Forum Kayseri'yi etiketleyerek #çocuktanalhaberi etiketiyle birlikte sevdikleriyle paylaşabilecek.

Kamera karşısında eğlenceli ve unutulmaz bir deneyim yaşamak isteyen tüm çocuklar, Forum Kayseri'nin ücretsiz etkinliğine davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forumkayseri.com
https://www.facebook.com/ForumKayseriAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/ForumKayseri
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.