Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
05.03.2018

Bültene ait dosyalar

Güzellik hakkında her şey, kadınlar için Forum Kayseri'de!
 
Tüm ziyaretçilerine yıl boyu kaliteli ve keyifli etkinlikler sunan Forum Kayseri, tüm dünyada çeşitli etkinlikler düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için özel bir festival hazırladı. Kendini iyi hissetmek ve güzelliğe doymak isteyen tüm kadınlar, 10 Mart Cumartesi günü Forum Kayseri'de gerçekleştirilecek Güzellik Festivali'ne davetli!

Ayrıcalıklı alışverişin merkezi Forum Kayseri, 8 Mart şerefine güzelliğe dair her şeyin konuşulacağı dolu dolu bir festival düzenliyor. 10 Mart 2018 Cumartesi günü gerçekleştirilecek Güzellik Festivali'nde cilt bakımından kaş tasarımına, tırnak sanatından parfüm atölyesine kadar her şey, neşeli ve keyifli bir program eşliğinde kadınların beğenisine sunuluyor.

Forum Kayseri'nin Güzellik Festivali kapsamında gerçekleştirilecek etkinlikler şöyle sıralanıyor:

Tırnak Sanatı İstasyonu: Saat 13.00-18.00 arasında gerçekleştirilecek Tırnak Sanatı etkinliğinde, tırnakların adeta birer tablo gibi ince ince işlendiğine, çiçek desenlerinden soyut desenlere pek çok farklı şablonla süslendiğine şahit olacaksınız.

Kendi ile Parfüm Atölyesi: Saat 13.00, 15.45 ve 17.45 olmak üzere 3 seansta düzenlenecek atölyede ünlü şarkıcı Kendi, konuklarını parfümün gizli ve muhteşem dünyasına mis kokulu bir yolculuğa çıkaracak! Her katılımcı, önündeki setleri kullanarak kendi ten rengine uygun ve tamamen kişiye özgü parfümlerini yaratacak.

Kaş Styling Söyleşisi ve Uygulama: Saat 14:00'te gerçekleştirilecek etkinlik, son dönemin en trend konularından biri olan kaç biçimlendirmeyi ele alıyor. Microblading 3D Kaş modelleme ile ilgili her şeyin konuşulacağı söyleşide, yüz ve göz şekline uygun kaş tasarımları, isteyen katılımcılar üzerinde uygulamalı olarak da anlatılacak ve test edilecek. Ayrıca Microblading 3D modelleme de yine uygulamalı olarak katılımcıların bilgine sunulacak.  

Cilt Bakımı ve Uygulama: Saat 16.45'te başlayacak ve Simetri Estetik Merkezi'nin uzmanları tarafından yapılacak olan söyleşide, yaşlanma karşıtı son teknolojilerden tüm cilt sorunlarının farklı tedavilerine kadar pek çok konuda katılımcılara en güncel bilgiler verilecek.

Kendini güzel ve özel hissetmek isteyen tüm kadınlar, Forum Kayseri'nin Güzellik Festivali'ne davetli!
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

www.forumkayseri.com
https://www.facebook.com/ForumKayseriAlisverisMerkezi
https://twitter.com/ForumKayseri
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.