Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
20.03.2018

Bültene ait dosyalar

Gordion'dan MediaMarkt müjdesi!

Avrupa'nın açık ara bir numaralı tüketici elektroniği perakendecisi MediaMarkt, alışverişin yanı sıra eğlencenin de merkezi olan Gordion AVM'deki yeni mağazasını 17 Mart'ta hizmete açtı.
 
Ankara'nın gözde alışveriş merkezi Gordion AVM, ziyaretçilerine sunduğu deneyim noktalarına Avrupa'nın en hızlı büyüyen elektronik perakende markası MediaMarkt'ı da ekledi. Gordion AVM'de 1.700 metrekarelik satış alanıyla hizmete açılan yeni nokta, markanın Ankara'daki dokuzuncu mağazası oldu. Açılışa özel cep telefonu ve televizyonlarda avantajlı fırsatlar sunan MediaMarkt, ziyarete açıldığı 17 Mart'tan bu yana Gordion AVM misafirlerinden yoğun ilgi görüyor. MediaMarkt'ın Gordion AVM'deki yeni mağazası, içinde bulunan deneyim alanları sayesinde tüketicilere son teknoloji ürünleri yakından tanıma imkanı da sağlıyor.

Çatısı altındaki ulusal ve uluslararası pek çok ünlü marka ile Ankara'da alışverişe yeni bir boyut kazandıran Gordion AVM, bundan böyle tüketici elektroniği alanında da cazip fırsatları, sektöründe lider bir marka önderliğinde ziyaretçilerine sunacak.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.gordion-avm.com/  
https://www.facebook.com/GordionAVM
https://twitter.com/ilovegordion
http://instagram.com/gordionlife

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.