Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
07.06.2018

Bültene ait dosyalar

Gordion'dan çocuklara muhteşem karne sürprizi: Sonic Boom Show, ilk kez Ankara'da!
 
Alışverişin yanı sıra eğlencenin de merkezi olan Gordion AVM, miniklerin karne sevincini Sonic Boom sürpriziyle taçlandırıyor. Ankara'da ilk kez gerçekleştirilecek bu özel gösteri 8-11 Haziran tarihleri arasında her gün üç seansta minik misafirlerle buluşacak, Sonic Boom karakterleri eğlenceye hız katacak!
 
Bu yıl minik misafirlerinin tatil heyecanını özel bir sürprizle kutlamak isteyen Gordion AVM, Ankara'da ilk kez gerçekleştirilecek Sonic Boom karakterlerinin canlı sahne şovuna ev sahipliği yapacak. 8, 9, 10, 11 Haziran 2018 tarihlerinde her gün saat 14:00, 16:00 ve 18:00'de gerçekleştirilecek özel gösteriler, sevilen Sonic karakterlerini miniklerle buluşturacak.

Tüm katılımcılara Sonic Boom posteri hediye edilecek bu keyifli şovlar için tüm çocuklar, Gordion'a davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.gordion-avm.com/
https://www.facebook.com/GordionAVM
https://twitter.com/ilovegordion
http://instagram.com/gordionlife
 
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.