Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
13.04.2018

Bültene ait dosyalar

Gordion'dan 23 Nisan şerefine benzersiz Eğlence Karnavalı
 
Ankara'nın gözde alışveriş merkezi Gordion AVM, minik misafirleri için muhteşem bir 23 Nisan sürprizi hazırladı. 21-23 Nisan tarihleri arasında Gordion'da gerçekleştirilecek Eğlence Karnavalı, Türkiye'de ilk kez Shopkins karakterlerini miniklerle buluşturacak ve çocukların bayramını unutulmaz gösterilerle süsleyecek.
 
Alışverişin yanı sıra eğlencenin de merkezi olan Gordion AVM, bu yıl çocukların bayramını karnavala dönüştürüyor. 21, 22 ve 23 Nisan tarihlerinde saat 15.00 ve 17.00'de iki seans olarak gerçekleştirilecek Gordion Eğlence Karnavalı, birbirinden keyifli gösterilerle minik ziyaretçilere unutulmaz anlar yaşatacak.

Bayramı karnavala dönüştürecek etkinlikler arasında balon katlama, baloncuk şov, jonglör gösterisi, robotik şov, akordeon şov ve sihirbazın yanı sıra Shopkins Mini Disco ve fotoğraf çekimi de yer alıyor. Türkiye'de ilk kez Shopkins karakterlerini çocuklarla buluşturacak bu keyifli karnavala tüm minikler davetli!
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.gordion-avm.com/  
https://www.facebook.com/GordionAVM
https://twitter.com/ilovegordion
http://instagram.com/gordionlife

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.