Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
07.06.2018

Bültene ait dosyalar

Gordion'da Ramazan alışverişleri anında kazandırıyor!
 
Ankara'nın gözde alışveriş merkezi Gordion AVM, Ramazan alışverişlerinizi kazanca dönüştürecek kampanyasıyla dikkat çekiyor. Gordion'da aynı gün içinde en fazla iki fişte 300 TL ve üzeri tutarda yapılan alışverişler, anında 30 TL yüklü Gordion Card kazandırıyor.
 

Ramazan alışverişini kazanca dönüştüren Gordion AVM'nin haziran ayına özel, stoklarla sınırlı ve anında kazandıran özel Gordion Card kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Kampanya kapsamında aynı gün içinde en fazla iki fişte 300 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapanlar, anında 30 TL yüklü Gordion Card'a sahip olacak. Ramazan'da anında kazanıp keyifle harcamak isteyen herkes, Gordion'a davetli!
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.gordion-avm.com/
https://www.facebook.com/GordionAVM
https://twitter.com/ilovegordion
http://instagram.com/gordionlife

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.