Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
15.01.2018

Bültene ait dosyalar

Gordion AVM'den sömestr tatiline özel Dev Tilt eğlencesi

Alışverişin yanı sıra eğlencenin de merkezi olan Gordion AVM, yarıyıl tatiline giren öğrencilere benzersiz bir sürpriz hazırladı. Türkiye'de ilk kez bir AVM'de Dev Tilt oyun mekanizması kurulacak ve her günün en yüksek skoruna sahip olanlara Samsung Galaxy Tablet hediye edilecek.

Okullar yarıyıl tatiline girerken, Ankara'nın gözde alışveriş merkezi Gordion AVM de çocukların ebeveynleriyle ve arkadaşlarıyla birlikte keyifli vakit geçirebileceği etkinlikler düzenliyor. Türkiye'de ilk kez düzenlenecek olan Dev Tilt oyununa ev sahipliği yapan Gordion AVM, aynı zamanda her gün oyunda en yüksek skoru alan ziyaretçiye bir adet Samsung Galaxy Tablet hediye edecek.

Dev Tilt mekanizması 20-28 Ocak 2018 tarihleri arasında 9 gün boyunca alışveriş merkezi içerisinde kurulu olacak ve ücretsiz olarak tüm ziyaretçilerin katılımına açık olacak. 


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.gordion-avm.com/  
https://www.facebook.com/GordionAVM
https://twitter.com/ilovegordion
http://instagram.com/gordionlife

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.