Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
17.04.2017

Bültene ait dosyalar

Gordion AVM'den “Asla Gözünü Kaçırma”
 
Ankara'nın ilklere imza atan alışveriş merkezi Gordion AVM, “gözünüzü ayıramayacağınız” bir etkinliğe imza atıyor. 22-27 Nisan 2017 tarihleri arasında Gordion AVM ziyaretçilerini heyecan dolu bir yarışma bekliyor: “Asla Gözünü Kaçırma”.  Günün en yüksek skoruna 300 TL yüklü Gordion Card ödülü verilecek yarışmada, katılanları sürpriz ödüller bekliyor.
 
Ankara'nın önde gelen eğlence ve alışveriş merkezlerinden Gordion, nisan ayına heyecan katan eğlenceli bir yarışmayı müjdeliyor: “Asla Gözünü Kaçırma”! Kurulacak özel bir platformda on dakika boyunca gözünü kaçırmadan ekrana bakacak ziyaretçilere hediyeler dağıtılacak bu özel yarışma, Gordion AVM ziyaretçilerini bekliyor. 22 – 27 Nisan tarihleri arasında Gordion'u ziyaret edecek herkesin ücretsiz katılımına açık olarak düzenlenen yarışmada, her gün en yüksek skoru yapan ziyaretçiye tam 300 TL yüklü Gordion Card ödülü sunulacak.
 
Siz de birbirinden güzel sürpriz hediyeler ya da günün büyük ödülü olan 300 TL'lik Gordion Card kazanmak için, 27 Nisan'a dek, 13:00 – 19:00 saatleri arasında Gordion AVM'yi ziyaret edin.

  
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
  
http://www.gordion-avm.com/
https://www.facebook.com/GordionAVM
https://twitter.com/ilovegordion
http://instagram.com/gordionlife
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.