Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
16.05.2017

Bültene ait dosyalar

Gordion AVM, ICSC Solal Pazarlama Ödülleri'nde finalde
 
Gordion AVM; “Gordion Fashion Pop-Up Bazaar” projesiyle Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi'nin (ICSC) düzenlediği pazarlama ödüllerinde, adını finale yazdırdı.
 
Ankara'nın önde gelen eğlence ve alışveriş merkezlerinden Gordion, “Gordion Fashion Pop-Up Bazaar” projesiyle Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi'nin (ICSC) düzenlediği ve her yıl AVM'lerin pazarlama yönetimi alanında en iyi ve fark yaratan projelerinin ödüllendirildiği, ICSC Solal Pazarlama Ödülleri'nde finale kaldı.
 
Gordion Bazaar projesi ile hem AVM içerisindeki kiracılarına yeni sezon veya sezon geçişi kaliteli ürünlerini uygun fiyatla satmalarını destekleyip, hem de özel günlerde Ankara'da olmayan ünlü tasarımcılara Gordion Bazaar alanında yer vererek ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşattı.
 
Bu proje ile fark yaratarak, finalist olmayı başaran Gordion, ICSC'nin yüksek kalite kriterlerine bağlı olarak belirlediği finalistler arasından “Satış Etkinleştirme” kategorisinde birincilik için yarışacak.
 
Pazarlama ödülleri, 7-8 Haziran tarihlerinde Avusturya'nın başkenti Viyana'da gerçekleşecek yarışmada sahiplerini bulacak.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.gordion-avm.com/ 
https://www.facebook.com/GordionAVM
https://twitter.com/ilovegordion
http://instagram.com/gordionlife

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.