Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
14.12.2017

Bültene ait dosyalar

Gordion AVM bu yılbaşında da, anında kazandırıyor!
 
Ankara'nın gözde alışveriş merkezi Gordion AVM, yılbaşı hediyesi telaşını kazanca dönüştürecek bir kampanyaya imza attı. Aynı gün ve tek seferde Gordion AVM'den yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişe 25 TL, 500 TL ve üzeri alışverişe 50 TL, 750 TL ve üzeri alışverişe ise tam 75 TL yüklü hediye kart, anında hediye ediliyor!

 
Yılbaşı alışverişini kazanca dönüştüren Gordion AVM, 16 Aralık 2017'den itibaren yapılacak tüm alışverişlerde geçerli özel yılbaşı kampanyası kapsamında, 25, 50 ve 75 TL yüklü kart hediye ediyor. Gordion AVM'nin stoklarla sınırlı bu özel kampanyasından faydalanmak için herhangi bir çekiliş ya da kuraya katılmak gerekmiyor, tüm ziyaretçilerin yılbaşı alışverişleri anında fırsata dönüşüyor.
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.gordion-avm.com/
https://www.facebook.com/GordionAVM
https://twitter.com/ilovegordion
http://instagram.com/gordionlife
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.