Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
25.04.2019

Bültene ait dosyalar

Gönülden Akan Renkler, Forum Çamlık ziyaretçileriyle buluştu

Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, 18 – 22 Nisan tarihleri arasında Gönülden Akan Renkler isimli geleneksel el sanatları sergisine ev sahipliği yaptı. Pamukkale Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri tarafından hazırlanan eserler, Forum Çamlık ziyaretçilerinden yoğun ilgi gördü.

Sanatseverler, Forum Çamlık'ta gerçekleştirilen Gönülden Akan Renkler isimli geleneksel el sanatları sergisinde bir araya geldi. Sergide tezhip, minyatür, çini, hat ve Edirnekari gibi çalışmalardan oluşan 150 eser ziyaretçilerle buluştu.

18 Nisan 2019 Perşembe günü saat 16:00'da Denizli Vali Yardımcısı Halil Canavar, Denizli Kültür ve Turizm İl Müdür Vekili Mustafa Kaptan, Denizli Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Gülsüm Çelebi, Denizli Kültür ve Turizm Şube Müdürü Orhan Parlak, Eğitmen Ünzile Türkmen ve kursiyerlerden oluşan kalabalık bir grup eşliğinde açılışı yapılan sergiye, Forum Çamlık ziyaretçileri de yoğun ilgi gösterdi.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.